Czy KU800 jest dostępny na magazynach firmy Play?

Witam, chciałem się zapytać o ofertę sieci Play. Mianowicie kończy mi się umowa z Orange, a ich oferta dla klientów, którym kończy się umowa abonamentowa jest, że tak powiem badziewna. Dotychczas płaciłem 25zł abonamentu co miesiąc. W Play abonament jest za 30zł (co by mi nawet odpowiadało). Interesuje mnie ich telefon LG KU800, jednak słyszałem, że skończył się na magazynach. Jednak reklama promująca ten telefon wciąż leci w telewizji. Czy ktoś wie, jak to z tym telefonem jest?

P.S. Mieszkam w Poznaniu.

To że leci reklama nic nie znaczy :slight_smile: . Może nie wszędzie zapasy się wyczerpały albo zostaną one uzupełnione. Z tego co wiem z komisach u mnie w mieście jest tego pełno hehe już nie chcą brać bo ciężko go sprzedać. Telefon osobiście uważam za porażkę zamieniłem go po 2 dniach w komisie :stuck_out_tongue: ale to tak poza tematem.

Najprościej byłoby przejść się do salonu Play i zapytać sie co i jak, ale…

Więc wybór należy do Ciebie…

tak skończył się na magazynach (info o tym tu: http://www.blogplay.eu)

Jeżeli w jakimś punkcie sprzedaży zostały to będze…

dokładnie

a ja zupełnie odwrotnie…

telefon ma praktycznie wszystko oprócz radia (karta pamięci, aparat2mpix zlampą, dobre słuuchawki, fajny styl (dotykowy panel, składany)), jeżeli jeszcze się załapiesz to bierz go bo za 1zeta to naprawdę warto!

Poczekam chyba jednak do września. Coś czuje, że na ofertę Playa, wielka trójca nie będzie obojętna.

Z takim myśleniem to nigdy nie kupisz żadnego telefonu :roll:

Dwa lata temu wyszedł nowy Operator Orange. Wtedy też wolałem poczekać mimo, że oferty innych operatorów były bardzo kuszące. Powiem tyle, że mi się opłaciło. Z telefonem mi się nie spieszy :wink: