Czy macie już plany na spędzenie letnich wakacji?

tak jak w temacie :smiley: :smiley: :smiley:

Trochę głupkowaty ten temat :roll: :stuck_out_tongue:

Ale…jak już to ja siedze w domu i opijam się napojami alkocholowymi :slight_smile:

w czerwcu po obronie pracy inzynierskiej (sie wie, ze sie uda :lol: ehehehe) na działeczkę kumpla i balanga, a potem może ekipą w góry i balanga, a potem kucie i egzam na polibudzie (SUM) i potem balanga, a w międzyczasie szukanie pracy :lol:

Raczej za wczesny, kto z nas wie, co będzie do lata ?

Moja odpowiedź, na tak postawione pytanie, brzmi - nie wiem :smiley:

NIE WIEM

chodz raczej nie spodziewam sie mega wypoczynku, pewnie do pracy sie gdzies zapisze :slight_smile:

W sumie masz racje asterisk :slight_smile: Źle to ująłem :smiley:

Kto ma wiedzieć co będzie robił za 3 miesiace (prawie 4) :wink:

Ja raczej mam już przesądzone że będe w domciu bo nigdzie sie nie wybieram ale… :smiley:

Nawet się wiosna jeszcze nie zaczęła… :x

Patrząc na obecną pogodę, na wakacje planuję wyjazd do Zakopca na narty :hahaha:

Ja wcale nie musze nigdzie jechać. :smiley:

ja też. Wystarczy ulepić se górkę ze śniegu i z desek zrobić narty i wsio 8)

Wakacje ======>>>>>> Bułgaria

Z moją klasą ======>>>>>> Zakopane

ja mam zamiar w tym roku wyskczyc nad jeziorko powidzke :slight_smile: ponurkowac :slight_smile: to jest jedno z najczystszych jezior w polsce :slight_smile: malo kto wie o tym :slight_smile: bylem tam 2lata temu i jest suuper pod woda widocznosc siega kilunastu metrow dno widac z pomostu 6metrow gl :slight_smile:

Ja wiem, wiosna!

ja wiem jak bezie teraz jest zimno wiosny nie bedzie przyjdzie od razu lato i wszyscy beda usmarkani chodzic :smiley:

salzburg-austria-alpy.Latem miodzio.

chwalcie sie ze do Zakopanego na wakacje chcecie jechać to Wam gorale ceny podniosa :smiley:

he he to mozna jeszcze wyzej?

hmm…wakacje ach kiedy to bedzie :roll: W wakacje standard siata,basen, wypady :wink:

Jak będzie czerwiec to może założe taki sam topic …wtedy ktoś z moderatorów (lub nie) odeśle mnie do tego własnie topicu i powie ze już był :stuck_out_tongue:

Niema co planować, wszysko się może zmienić. W moim przypadku jak już wspomniałem wcześniej, nie zmieni się jedynie piffko :slight_smile:

Pozdrawiam :smiley:

;]

![;

Ja będe musiał wyskoczyć do Torunia w wakacje,a potem jak wróce to może wybęde gdzieś pod namiot na kilka dni ;]

Głównie zamierzam siedzieć na forum :smiley: