Czy majac chello easy pogram prze internet?

(Blink2000) #1

mam pytanie czy korzystając z usługo chello easy (256/64 kbps) bede mogl pograc przez internet bez lagów czy potrzebuje szybszego transferu? i jst tam limit chyba 5 GB to przez ile bede mogl spokojnie grac zeby mnie nie przycieli?? z gory dzieki za odp.

(Zbych ) #2

To zależy ile czasu bedziesz poświęcał na granie , niestety ale 5Gb to jest bardzo mało , może sie zdarzyć po kilku godzinach grania nabijesz około 1 Gb

(Ford Fokus) #3

lol, czyli według Ciebie, to ja powinienem na same granie w gry online zaliczyć 20 GB limitu? LoL niezła teoria... blink2000 o limit to Ty się już nie martw, prędziej go przekroczysz siedząc na forum niż grając w gry...

(Bukosss) #4

Jeśli mnie kalkulator nie myli to 1GB wyjdzie po ponad 8h ściągania po maksie! A wierz mi, że podczas samego grania nie zużywa się więcej niż 1/4 takiego łącza. Także reasumując jeśli nie jesteś jakoś specjalnie nałogowym graczem to bez obaw!

(Tomulus2) #5

powinieneś spokojnie pograć z takim łączem, o limit też sie nie martw

a tak pozatym gdzie wyczytałeś o limicie 5GB? na stronie nic o tym nie znalazłem

(Hitman42) #6

A myślisz że by się limitami chwalili ? :stuck_out_tongue:

(Blink2000) #7

na google szukalem czegos o chello easy no i jakas stronka mi wsykoczyla i byly wypisane limity dla wszystkich opcji chello :slight_smile: no ale to prawda, na stronie sie nie pochwalili

Złączono Posta : 09.01.2006 (Pon) 22:01

aha ale musze sie poprawic, limit jest 7 GB

Złączono Posta : 09.01.2006 (Pon) 22:01

aha ale musze sie poprawic, limit jest 7 GB