Czy mam 2 Opery?

Przez przypadek,bedac w Kerio,kliknelam w zakladce "Logi i ostrzezenia"w “znajdz wiecej”-odnosnik do str www-otworzyla mi sie Opera ze skora,ktorej od dawna nie uzywam,z nieskonfigurowana poczta itp.Obecna wersje 8.01 nakladalam na poprzednia,ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie.Poza tym,czyszczac rejestr ciagle mam wlasnie identyczne wpisy z Opery- Opera.exe/Opera.exe-prosze o wyjasnienie.

opera14gn.th.jpg

opera24tm.th.jpg

Pierwszy screen z odnosnika w Kerio,drugi-obecny i aktualny.

Sprawdz w Program Files czy nie masz przypadkiem 2 razy zainstalowane. :slight_smile:

W program Files jest ok,tylko jedna.

P.S.Sorry,ze odbiegam od tematu,ale cos mi sie znow porobilo,ze mam tak jak na screenie"Zobacz profil autora"zamiast tak jak byc powinno,czemu?

coto6qj.th.jpg

Obrazki ci się słabo wczytuja. Odśwież stronę.

Dzieki.Ten wpis wyglada tak:C:Document and Settings\Local Service\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile\Search.ini.-jest to plik BAK.Ciagle go usuwam i znow sie pojawia-o co chodzi?

Odswiezanie nie pomaga,niestety.

A po kiego go wywalasz??

Usuwam, czyszczac Easy Cleaner,bo ciagle go znajduje jako niepotrzebny…

To go zostaw w spokoju. :wink:

Ok,zostawie.Ze strona dalej to samo,tzn z brakiem w/w obrazkow,reszta jest dobrze,wyswietlaja sie,Flash tez jest,wiec co sie dzieje?Tylko na Forum tak jest.

Wcisnij CTRL+F5

Nie pomaga,dalej to samo!

Albo dodaj do wyjątków.

Witam

Odinstaluj i zainstaluj od nowa operę. Zostaw ze twojego profilu takie pliki:

contacts.adr - kontakty

cookies.dat - ciasteczka

download.dat - informacje o pobieranych plikach

global.dat - historia odwiedzonych stron

notes.adr - notatki

opcacrt6dat, opcert.dat, oprand.dat, opssl6.dat - certyfikaty bezpieczeństwa itp.

opera.dir - historia wpisanych adresów

opera6.adr - zakładki

vlink4.dat - historia odwiedzonych odnośników

wand.dat - zapisane nazwy użytkownika i hasła

lub jak nie chcesz zostawiać to skasuj cały profil z C:\Documents and Settings.…

Styknie samo F5 :slight_smile:

A co do obrazków to na dole prawym dolnym rogu przeglądarki jest jeszcze pasek wczytywania?