Czy mam dobry PC

witam posiadam nastepujace czesci do kapa.

Celeron 3.08 GHZ

RAM DDR2 1G

Nivida Geforce 7300 GS

czy mam dobry kapóter i czy wszystkie gierki wejda na moja maszyne??odpiszcie szczeże prosze:):slight_smile:

Gry powinny ruszyć. Gorzej będzie z nowszymi grami Crysis itp

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a twoim zdaniem dobry komputer to jaki ma być aby można go było nazywać “super”? Twoim zdaniem ważne są parametry czy aby wszystko poustawiane i poukładane? Moim zdaniem masz wypasionego kompa tylko ładnie go poustawiać i czego chcieć więcej… a gry to Ci na pewno wszystkie nie pójdą bo na niektóre musisz mieć pakę z kilkoma procesorami :stuck_out_tongue:

nie nadaję się do gier, przynajmniej tych nowych.

Podobne kompy kiedyś w Media Markt sprzedawali :smiley:

piotrburczyk

Procesor dosyć kiepski.

A Ja dyplomatycznie nie zabiorę głosu… :wink:

Albo inaczej…zestaw taki sobie… :slight_smile:

Słaba wydajność… Athlon 64 3200+ (nie dość że taktuje na 2000mhz to bije go o głowę)

Zależy jakiej??

bardzo słaba wydajność tego procesora wiec do najnowszych gier sie za bardzo nie nada niestety :frowning:

do gier słaba troche ale na niższych rozdzielczościach pograsz.

Na full detalach napewno sobie nie pograsz. Chciaż w te “starsze” gry, to będą chodzić dobrze.

A nikt sie nie zapytal co dla niego znaczy stwierdzenie “dobry komputer” czy to taki na ktorym mozna wydajnie pracowac, czy grac w nowe gry na full detalach?

szrot, gruz itp, gierki nowe się odpalą ale przyjemność gry na takim sprzęcie zapewne nie będzie zadowalająca ale cuż … trzeba używać to co się ma :wink:

Wszystkie wejdą bez problemu… zobaczcie w opisie jaki ja ma sprzęt, każda dotychczasowa gra wchodzi, i śmiga ładnie.

Mates a już wyszedł Crysis? :shock:

a w jakie gry ostatnio grałeś ?? twój sprzęt jest trochę kulawy :stuck_out_tongue: bez obrazy

widziałem crysisa - demo (do ściągnięcia) ale czy działa to nie wiem :stuck_out_tongue:

Ta gra podobno będzie działac tylko na dwurdzeniowych prockach.

nie sądzę, ta gra ma prezentować możliwości dx 10 :slight_smile:

Nie jeszcze nie wyszedł. Ale mówie że będzie miał problem z tymi nowszymi grami typu Crysis, Stalker itp

też mi się tak wydaje xD

A co do Twojego kompa

proc - słabą wydajność ma

DDR - wporządku (załóżmy że jest dobrej firmy)

grafa - ujdzie w tłoku, ale na nowych grach płynnością i pięknem się nie nacieszysz

7300 GS - zależy jaka dokładnie jest to grafa, przecież są też modele z szyną pamięci 64bit. A wtedy do nowszych gier się zupełnie nie nadaje.

Witam mam pytanie mam takiego Kompa: Pentium D 3.2Ghz pamiec: 1 GB Ramu i His Radeon X1800GTo ICEQ3 czy na tej konfiguracji pójdzie Hra CRYSIS?

Balack15 napisz swój temat a nie podpinaj się pod czyiś temat.