Czy moge podłączyć dwa inne monitory do karty graficznej?

(Bizz1992) #1

Witam posiadam 2 monitory 20'' i 15,4'' czy jakos tak i mam pytanie ponieważ chciał bym se tak na spróbowanie podłączyć dwa monitory pod moją grafe

Czy wszystko bedzie działało??

Jak mam wszystko poustawiać??

Z góry dzieki.

(Michal Kolatek) #2

Działać będzie, a poustawiasz w opcjach sterownika od grafy.

(Bizz1992) #3

posiadam nvidie jak mam to poustawiać??

-- Dodane 05.04.2009 (N) 2:11 --

ok juzustawiłem ale teraz mam jeden problem bo chciał bym se pograć na 2 monitorach równocześnie a tu jest problem ponieważ na jednym monitorze gram a na drugim jest pulpit jak to zmienić??Chce mieć obraz podzielony na 2 monitory

????

(Jimek) #4

Generalnie w starsze gry tak nie pomykasz, bo albo:

1. Nie mają do tego odpowiedniej rozdzielczości (sprawdź czy w Twojej grze da się ustawić jakąś konkretniejsza rozdzielczość)

2. Nie mają po prostu opcji uruchomienia gry na dwóch monitorach (to też możesz zobaczyć :P)

Ale ogólnie, z reguły, będzie działać tylko klonowanie.

(Bizz1992) #5

A kto powiedeział że ja chcze grać w stare Gry???

lol

-- Dodane 05.04.2009 (N) 12:09 --

Chciałem se włączyć burnout paradise i jest tam taka opcja wybiera sie 2 lub 3 monitory i tu jest znowu pie.....ony problem.

wybieram 2 monitory ustawiam rozdziałke taką zeby działało na drugim słapszyb monitorze też i nie działa jest obraż poszerzony ale dalej tylko na jednym monitorze.

o co kaman pomóżcie! !!

(Jimek) #6

A kto powiedział że chcesz grać w nowsze gry???

lol

Spróbuj ustawić jak najmniejszą rozdziałkę, a jeżeli już to zrobiłeś, to po prostu napisz następnym razem. Nikt tu nie jest "wróżkiem" aby sobie wywróżyć co zrobiłeś :wink:

(Bizz1992) #7

nie moge grać w żadne gry na obu monitorach ponieważ posiadam viste i nie mam opcje horizontal span

zna ktoś może rozwiązanie??

-- Dodane 06.04.2009 (Pn) 1:19 --

nie moge grać w żadne gry na obu monitorach ponieważ posiadam viste i nie mam opcje horizontal span

zna ktoś może rozwiązanie??