Czy mogę sie jakos polaczyc z ...?

Witam

Czy moge sie polaczyc z laptopem ktory ma neta w plusie za pomoca mojego routera ?

nie wiem jak to dziala ta siec bez[rzewodowa i czy jest to mozliwe , polaczenie sie.

w laptopie bodajrze jest karta sim bo przy logowaniu sie musze podac pin.

i nie wiem czy da sie polaczyc, czy trzeba cos udostepnic bo na liscie sieci bezprzewodowej nie widze tego lapka

Nie przez kartę SIM, bo laptop nie jest w sieci lokalnej - tzn. nie jest połączony z twoim routerem.

Możesz jak połączysz się laptopem np. przez WiFi ze swoim routerm. Wtedy możesz udostępniać katalogi i korzystać z zasobów innych komputerów.

Moglbys napisac co powinienem zrobic aby moc sie polaczyc ?

Zakładam że masz w domu router, komputer oraz laptopa (z kartą SIM do internetu mobilnego)?

Jak tak to pewno komputer jest połączony z routerem - kablem lub przez WiFi? Jak tak to podłącz tego laptopa tak samo do routera.

To że ma kartę SIM to niczemu nie przeszkadza. Z internetu mobilego przez kartę SIM korzystasz w terenie, a w domu możesz korzystać z internetu stacjonarnego - z routera.

Jak masz router WiFi to na laptopie musisz włączyć wbudowaną kartę WiFi (nie połączenie Plus GSM) i wyszukać sieci bezprzewodowe.

Podłączasz się do ruotera i po problemie - laptop jest w sieci lokalnej i możesz udostępniać zasoby.

Jak nie masz routera z WiFi to podłączasz laptopa kablem do routera i gotowe.

oskar3216 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.