Czy mogę się podłączyć tym do internetu?

Mam dwa komputer, i laptopa. Laptop jest podłączony z netem Neostradą. Natomiast drugi komp jest domyślnie podłączony do neta dzięki Chello, jednak wywiozłem go, i tu pojawia się problem. Chcę go połączyć tym samym sposobem co podłączony jest laptop, czyli Neostradą. Mam nazwe użytkownika, hasło, maila, hasło do maila, płytkę instalacyjną, jednak jak tylko zainstaluję Neo i podłaczam modem wyskakuje mi error z USB DEVICE, a jak próboję się łączyć się z internetem, pisze, że modem jest uszkodzony, lub wyłączony czy jakoś tak :stuck_out_tongue: Jest jakaś szansa, że podłącze go do sieci?? Dodam, że USB wykrywa mi pendriva, mp3… W tym errorze z usb device pisze, że nie ma sterów. Więc może to w tym problem? Mam płytę główną P4i48, i nie znalazłem do niej żadnych sterowników do USB. Pomóżcie :slight_smile:

Nie jestem pewien czy dobrze Cię zrozumiałem, ale Neostradę można podłączyć tylko na tej linii telefonicznej (na tym numerze telefonu) na którym została zawarta umowa z TPSA. No chyba, że pisząc “wywiozłem komputer i teraz chcę go podłączyć do Neo” masz na myśli coś innego :).

Zainstaluj sterowniki, jeśli masz win98, lub zaktualizuj XP. Zresztą spróbuj poszukać sterów USB w internecie - przecież masz neo.

Jeśli na notku masz XP to włącz udostępnianie połączenia (ICS), a drugiego peceta podłącz przez kartę sieciową.:mrgreen:

Jak masz mozliwość to kup Livebox i podłącz kompa: jeden przez kabel a resztę przez wi fi. ja go mam i jestem bardzo zadowolony.

-“jednak jak tylko zainstaluję Neo i podłaczam modem wyskakuje mi error”-najpierw instalujesz modem,a następnie określasz parametry

połączenia-o ile też cokolwiek z tego zrozumiałem

Co do sterów: No właśnie, ale jakich? Nie wiem jak znaleźć stery dla mojej płyty głównej. Na stronie producenta nic nie ma ;/

Co do Liveboxa, to ja chcę mieć tą możliwość tylko na pare dni, jak się nie da to trudno :slight_smile:

Jak jak jak? O co chodzi? Nie zakapowałem :smiley:

Kompa wywiozłem “na tą linię telefoniczną” :slight_smile: Także nie tutaj leży problem…

MaLuTeK nie zauważyłeś, ze wysłałeś kilka postów tej samej treści ?? Wyedytuj posta i usuń zbędne wpisy

Tak, już to zrobiłem:P Sry ale poniosło mnie, i kilka razy kilknąłem guzik Wyślij :oops:

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 0:52

Właśnie do czegoś doszedłem, zainstalowałem sterowniki do modemu, dzięki czemu komp widzi modem. Jest nawet zielona ikonka pokazująca, że modem jest podłączony do sieci. Niestety, po wpisaniu wszytkich danych do połączenia (sam skonfigurowałem je, intrukcję tu znalazłem na forum :slight_smile: ) i kliknięciu połącz wyskakuje error 691: Hasło użytkownika i/lub nazwa są nieprawidłowe w tej domenie czy jakoś tak, a po kilkunastu próbach wyskakuje error 619: Zdalny port został zablokowany ble ble ble, już nie pamiętam :stuck_out_tongue: Dane są na pewno poprawne, bo nimi się łącze z laptopa… Tylko tej domeny nie jestem pewien, o co w niej chodzi?Ta Neo doprowadza mnie już do szału ;/

Jeżeli pojawia Ci się bład 619 podłącz modem do innego USB, poczekaj aż się znów zsynchronizuje i próbuj ponownie.

Jeżeli jesteś pewnien, że nazwa użytkownika i hasło są ok, to może była to chwilowa awaria po stronie tp sa. Jeżeli nadal będzie Ci się pojawiać błąd 691 sprawdź wpisane dane 3 razy. Jeżeli nic to nie pomoże dzwoń na 0800 102 102.