Czy moge tak zainstalowac? [VISTA]

(Kosa2) #1

Witam,

chcialbym sie zapytac czy jest mozliwosc zainstalowania Visty poprzez ustawienie obrazu iso w emulatorze daeomon tools. Czy nie bedzie jakichs problemow w instalacji. Moze ktos juz tak instalowal i podzieli sie do艣wiadczeniem :wink:

Bardzo prosze o pomoc.

Dzi臋ki z g贸ry.

(aju) #2

Chyba nie ma takiej mo偶liwo艣ci. Instalator si臋 restartuje i program nie mo偶e potem znale藕膰 艣cie偶ki.

Trzeba p艂yt臋 wypali膰.

Z tego co pami臋tam Ford te偶 pr贸bowa艂 zamontowa膰 obraz ale co艣 mu chyba nie posz艂o :wink:

(Grzesiek1) #3

Mia艂em ju偶 kilka wersji visty i tak robi艂em i by艂o spoko powinno normalnie dzia艂a膰 jak nie to sprubuj Alcohol 120% ale moim zdaniem Daemon powinien spoko temu podo艂a膰

(Kosa2) #4

a jeszcze jedno : czy da sie podzielic iso zeby z kilku plyt cd instalacja poszla?

(Jacek Bydgoszcz) #5

Nie ma takiej mo偶liwo艣ci

(Kosa2) #6

To wreszcie mo偶na tak zainstalowac czy nie? Ja nie mam nagrywarki wiec musze w ten spos贸b. Zreszt膮 ju偶 zainstalowa艂em i wszystko dzia艂a.

Pomoc nie byla potrzebna.

(Marcintt Pl) #7

Nie p贸jdzie takie co艣. Nie ma szans. Najlepiej wzi膮艣膰 dysk z sob膮 do znajomego kt贸ry ma nagrywarke DVD.

(Kosa2) #8

ddr94 a jednak udalo sie w ten sposo贸b zainstalowa膰, trzeba podi膮膰 ryzyko i sprubowa膰 :slight_smile:

Pozdrawiam

(Witam200) #9

np:

jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj nie wprowadzaj w blad

obojetnie jakim wirtualnym.. tez tak instaluje bo nie mam nagrywarki

:slight_smile:

(Adamawa13) #10

ej to powiedzcie mi bo ja nie w temacie jestem - z tego co czytam to Vista Beta jest og贸lnodost臋pna dla wszystkich??

(Myszonus) #11

przecie偶 u艣wiadamiam Ci 偶e tak :roll:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4154

(Krystek47) #12

tylko dla tych co maj膮 orginalny windows bo jak wiem do narazie wiem Viste mo偶na 艣ci膮gn膮膰 z windows.com :o

(Adamawa13) #13

No i co z tego 偶e z windows.com? Ja 艣cian膮艂em spokojnie, tylko 偶e ten obraz co 艣cian膮艂em zajmuje (x64) tylko 13.8 mb ;/ Ej no a wy mi powi9edzcie czym si臋 r贸偶ni膮 te wersje - x32 od x64?

(Myszonus) #14

32 bity - pod takie procki

64 bity - dla procesor贸w o architekturze 64 bitowej

(JNJN) #15

OTy-kosmos.JNJN

(aero) #16

Nie wiesz, to nie pisz g艂upot, i nie wprowadzaj w b艂膮d innych

tym 偶e jedna jest na procek 32 bit a druga na 64 :x

oczywi艣cie 偶e jest taka mozliwo艣膰 :!:

Chocia偶by w programie alcohol 120 % mozesz zamontowa膰 obraz i instalowa膰

Nie wiesz, nie pisz :!:

Co do bety 2 to nie wiem, ale na beta 1 by艂a taka mozliwo艣膰, jak znajd臋 jakie艣 info to dam zna膰

PS. Pisa艂em tu ju偶 na forum temat jak podzieli膰 obraz iso visty na kilka cd :stuck_out_tongue:

(Grzesiek1) #17

32 bity-zainstalujesz na wszystkich prockach a x64-tylko na prockach 64 bitowych

(Patrol) #18

Ja alcoholem robi艂em i nie posz艂o :stuck_out_tongue:

The autorun .dll ........................................