Czy moge to usunąć?

C:\Documents and Settings\Dawid\Ustawienia lokalne\Temp to mi zajmuje 1gb

moge to usunąć?

Lepiej nie usuwaj…

A to dlaczego???

Napisz koledze prosze.

Hmm wg mnie wszystko co nazywa sie “TEMP” to smieci…ja bym usunął

Pozdrawiam,

temp wywalasz ALL a dobrym progsem do takich rzeczy czyszczenia takze rejestru jest CCleaner

usuwaj kolega FreeoN i lazikar mają racje wszytsko co w Temp to “ŚmieĆ”

Najlepiej będzie, jeśli odpalisz system w trybie awaryjnym (F8 podczas startu windowsa), wejdziesz w tą lokalizację i wyrzucisz całą zawartość folderu (nie sam folder, tylko zawarość)… Restart i już :slight_smile:

jak sama nazwa wskazuje jest to folder tymczasowy - tak więc można jego zawartość usunąć - na wszelki wypadek przejrzyj, czy nie mam tam jakiś ważnych dla Ciebie rzeczy. Jeśli boisz się wyczyścić jego zawartość - to: prawy myszy na dysku --> właściwości --> oczyszczanie dysku - wtedy system usunie to, co można bezpiecznie skasować

Dlatego następnym razem proponuje zastosować zasadę.

Nie wiem nie piszę. :!:

Folder można wyczyścić bez problemów. :slight_smile:

Jak mu brakuje miejsca na dysku to niech se usunie ale ja to u siebie zostawiam bo mam dużego twardziela i zapisują się tam pliki tymczasowe które później wykożystuje (gdy robie fotki z tv przez tuner to tam mi się one zapisują i później je przeglądam i wybieram)

Także czy ja pisałem że to jest potrzebne? Jak nie brakuje miejsca to tego nie usuwam?

kolega pytal czy moze to usunac i odpowiedz powinna byc oczywista ze TAK a jesli chodzi o sprawe twardziela to nie sadze by ktos trzymal sobie 1GB smieci

kolega nie pisal o zadnych plikach ktore bylyby mu stamtad potrzebne wiec po co mu syf na kompie

Wywal to i ciesz sie 1Gb wiecej wolnej przestrzeni

Pozdrawiam,