Czy mogę usunąć Temp?

Czy mogę bezpiecznie usunąć zawartość folderów Temp i Temporary Internet Files?

Według tego co pisze w tym tutoriale to możesz usunąć zawartość Temp. Powinno to przyśpieszyć logowanie sie systemu.

To prawda. Przy czym lepiej się nie upierać i nie próbować na siłę usuwać plików, które usunąć się nie dają. Przynajmniej do czasu restartu systemu :slight_smile:

A to już niekoniecznie. To czy i ile plików jest w w/w folderach na logowanie (ładowanie) się systemu wpływ ma znikomy, o ile nie żaden.

Tak, można bezpiecznie usunąć te pliki.

W folderze Temp programy tworzą swoje pliczki tymczasowe. Niestety, potem ich już nie usuwają. Z czasem może tam się utworzyć pokaźnych rozmiarów śmietnik. Poza tym w tym folderze lubi być przechowywany wszelakiej maści syf.

Właśnie co do tego przyspieszenia ładowania systemu to nie byłem pewien ale juz wyjaśnione, usuwając te pliki zaoszczędzisz terz troszke miejsca na dysku, ale jak goomish napisał lepiej nie upierać sie nad plikami których sie nie da usunąć i lepiej je zostawić dla prawidłowego działania programów, gdyż mogą one je właśnie używać.

Możesz też wykorzystać takie programy jak CCleaner, RegSekeer itp. Też usuwaja różnego typu tempy itp

Polecacie tutaj programy do przyspieszenia systemu, a nie wiadomo po co autorowi postu tak w ogóle usuwać pliki Temp! Nie pisze nic, czy chce zoptymalizować system czy nie, więc nie ma sensu dalej pisać jeśli PrzemeQ nie określi się o co mu dalej chodzi.

Oty :arrow: kosmos.

Proszę nie powielać informacji, które pisali inni.

Proszę też zakończyć dyskusję na temat szybkości systemu. Autor pytał konkretnie.