Czy moge zamontowac w kompie taka karte graficzną i ram?

Mam płyte główną gigabyte 81915g mf i interesuje mnie czy mogę sobie wlożyć nową karte graficzną np. Gigabyte GeForce 8600GTS 256MB 128b HDTV/DVI… A drugie pytanie to czy mogę wlożyć sobie ram ddr 512mb, kiedy już włożone są 2 x 256 ddr?? Prosze o pomoc.

niemier

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Możesz zainstalować tą karte graficzną (Gigabyte GeForce 8600GTS 256MB 128b HDTV/DVI), ponieważ Twoja płyta główna posiada złącze PCI-e x16. Z RAM też nie ma rzadnego problemu, możesz dokładać do 4GB (płyta główna posiada 4 gniazda na pamięci).

kupno 8600gts to czysta głupota. Zupełnie nieopłacalna dzisiaj karta

jak już to brać Radeon HD3850

jak z 8600 to brać Palit 8600GT Sonic+

kartę pod PCI-E podłączysz

teraz pozostaje pytanie:

Jakiego masz proca oraz zasilacz (marka, moc)?

Procesor mam Pentium 4 - 3,0 GHz, zasilacz nie wiem no nie mogeę znaleźć naklejki na nim… ale ja chce kupic GeForce 8600 GT Gigabyte 512MB HDTV & DVI (PCI-E), chyba mi wystarczy… A mam jeszcze pytanie: czy jak mam dysk SATA to mogę jeszcze do tej płyty głównej dołączyć dysk SATA2??

nie kupuj tego gogaszajsu

nie ma naklejki na zasilaczu? niemożliwe… nawet no-name mają…

jak chcesz 8600 to bierz Palit 8600GT Sonic+

zresztą i tak przyhamuje go twój “super ekstra” pentium 4 :lol:

zresztą ile kosztuje ten gigabyte?

zasilacz pewnie do zmiany, modecom mc-350 starczy ;]

Zasilacz mam 300 W a karte biore tego palita. Myślę, że mi ruszą jakieś nowsze gry a procesor soebie kupie kiedyś indziej. Dzieki za pomoc

ależ mi to dużo mówi :mrgreen: jaka marka?

Ostatnie pytanie: Czy jak mam na płycie głównej wtyczki do SATA moge mieć dysk SATA-2?

wtyczki się niczym nie różnią, w dysku SATA II zworką ograniczasz go do SATA I i dziala

podaj markę zasilacza bo jeśli to syf to jeszcze twój komp skończy na śmietniku z nową grafiką :stuck_out_tongue:

Ten zasilacz to jakiś enlight gps-300ab-100 u wystarczy?? :?

Nie znam firmy. Podobno firma przejęta przez Szefa.

Poczytaj opinnie w googlach

Jak by co : Modecom 400W / Amacrox 450PNF

Dobra firma, ale jaki ma amperaż na +12V?

jeżeli to 300tka to trochę marnawa (jakość dobra) gorzej z wydajnością prądową która jest na poziomie Fortrona 350W np HLN/MDN.

Na +12V jest 0.8A co to oznacza?

powiecie mi?? :?