Czy mogę zmienić już opcję neostrady na 512kb/s za 28 zł?

Witam mam taką sprawę i chcę sie was poradzić, kończy mi się umowa z neostrade która przedłużyłem o rok czyli mam ja już 2 lata. Neostrade mam od grudnia 2004 roku. Dam wam screena byście dokładnie widzieli.

I czy mogę skorzystać już z tej opcji 512kb/s za 28 zł? Czy jeszcze nie? A jak tak to kiedy? I czy wogóle jest jeszcze ta promocja??

http://img382.imageshack.us/my.php?image=schowek01vo4.gif

a i czy moge wymienic modem thomsona na sagema? CZy są jakies z tym problemy że niechcą wymienić? I czy trzeba czekać na to by wymienili?

kwisnia , najprościej zadzwonić na błękitną linię lub wejść na neostrada.pl i tpsa.pl

Jak oni zaczną tłumaczyć to ich się nie zrozumie, więc chcę się was poradzić. Niektórzy wiedzą przecież jak to jest, bo sami pewnie skorzytali z teej promocji i wymieniali może modem.

Najwcześniej 3 miesiące przed końcem trwania umowy.

Promocja trwa dodatkowo do końca września.

Wszystko jest na stronie tp i pod infolinią tp

Czyli już chyba mogę skoro umowa kończy mi się pod koniec listopada to jeszcze zdarzę do 30 września. Akurat będzie 3 miesiące.

A nie 17 grudnia?

Idź do TP najwcześniej 18 września i podpisz aneks do umowy.

Jeśli pójdziesz wcześniej to dostaniesz taki abonament że nie idzie się pozbierać.

BTW. Czemu chcesz wymieniać modem? Thomson wdg. wielu (w tym mnie) jest zdecydowanie mniej awaryjny.

idź do tp z chęci om podpisania umowy to Ci powiedzą :?

Nie pakuj sie w nowe klopoty, zmień dostawce. Ja zwijam sie z TP.SA. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Żebym miał jakiegoś innego dostawce. Jest jakiś Dometel co daje 90 kb/s, to na co mi taki wolny.

No właśnie chyba nie tam jest rok 2005 nie przeprawili mi by był na 2006.

Ale to trzeba ich poinformować wcześniej że chcesz umowę przedłużyć.

Tzn?

Thomson Speedtouch 330? Jest mniej awaryjny? To jeśli tak to pewnie źle przeczytałem na forum, lub ktoś sądzi że lepszy jest Sagem.

to modemy od TP są awaryjne? :smiley: od kiedy?

hmm umowe możesz zmienić jak już ktoś napisał najwczesniej 90 dni przed końcem umowy ale nie poźniej niż 30 dni…

kwisnia wstawił mi się mały błąd chodziło o 18 września ;]

Jeśli umowa kończy Ci się pod koniec listopada to śmiało idź i poproś panią że chcesz podpisać aneks do umowy na taką i taką promocje.

Aha, no dzięki, w następnym tygodniu to załatwię bo w tym już nie zdarzą rodzice.

kwisnia a swoją drogą: nie podpisuj umowy na 3 lata.

Max termin na jaki warto podpisać to dwa lata. Przez pierwszy rok 33zł. przez drugi 66zł. - zdecydowanie bardziej opłacalne bo za dwa lata w tej cenie będziesz miał neo 1024 lub 2048 przy pomyślnych wiatrach :mrgreen:

Wiem wiem :slight_smile:

Ja bym nie brał tej opcji 512kb/s za 28 zł - i tak jak chcesz za 28 zł to muisz podpisac umowe na 3 lata a wiesz jak to Neostrada :wink:

Ja mam kablówke 750 kb/s i nie narzekam.

Pozdrawiam :!: :slight_smile:

Czyli umowa na 2 lata i zostać z modemem Thomson SpeedTouch330.

Dzięki.