Czy mój komputer jest dobrze chroniony?

Witam.Chciałem się dowiedzieć czy Nod32+Spyware terminator dobrze chronią mojego kompa.Czy są jednymi z najlepszych programów.Czy może któregos z nich nie używać?No i czy wykrywają dużo syfu?.Bardzo prosze o odpowiedź

Mój zestaw chroniący komputer wygląda następująco:

  • Avast Antivirus

  • Comodo Firewall

  • Spybot S&D

  • Windows Defender

  • Ad-Aware 2007

  • całkowite wyłączenie opcji autouruchamiania (autoodtwarzania)

Jak na razie żadnego syfu pozdrawiam.

Mi chodzi o to czy mój zestaw jest dobry.Ale patrząc na twój to mój się chowa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nod32 jest chyba dobry. Ja bym Ci polecał zainstalować jeszcze Ad-Aware SE Personal zamiast Spyware terminator, i instalnąć jakąś zapore(np. Comodo, PC tools firewall plus). :slight_smile:

NOD32 jest dobrym programem antiwirusowym ale do tego zainstaluj, firewalla (Comodo lub Zone Alarm) wywal Spyware Terminator zamiast tego Ad-Aware 2007 (nie Ad Aware SE Personal bo ten już nie jest wspierany), możesz także zainstalować Spybot S&D i wystarczy :smiley:

Może być zapora Kerio??

Kerio chyba może być (aczkolwiek nie testowałem więc nie będę sie na jego temat wypowiadał) ale to jest płatny program a Comodo darmowy i według mnie bardzo dobry.

Podstawowe funkcje zapory Sunbelt (dawny Kerio) dostępne są dla użytkowników domowych nawet po upłynięciu okresu testowego i można z nich nadal legalnie korzystać, aczkolwiek w testach zupełnie darmowy Comodo wypada o wiele lepiej.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ll+4.5.916

Czyli Comodo jest lepsze?Wpadł mi jeszcze w oko pc tools firewall plus jak oceniacie tego firewalla?

Bierz Comodo jest zdecydowanie lepszy niż PC Tools.

Mój to

Nod32

Ad-aware

Comodo firewall

to starczy?Bo jak patrze na zestaw kolegi to mój wymięka :stuck_out_tongue:

Ja proponuję ci:

1.avira ( nie muli kompa i ma dobrą wykrywalność )

2.a sqared free

3.comodo firewall

to był darmowy zestaw. Teraz płatny, dużo lepszy:

1.f-secure anti-virus, lub nod32

2.Outpost firewall pro 2008

3.nic więcej nie trzeba. :slight_smile:

Jeśli płatny to Kaspersky Internet Security 7.0.1.325 / Eset Smart Security.

Zainstalowałem te programy i Ad-aware znalazł mi troche syfu którego nie wykrywał Spyware Terminator.Ozywiście usunał.A comodo juz pare ataków zablokował.Dziękuje za pomoc.Czy to juz wystarczy do dobrej ochrony kompa?

Co to jest comodo :smiley: Co to jest ad aware :smiley: Kupa śmiechu :smiley: Comodo po angielsku, ad aware nie ma ochrony w czasiee rzeczewistym…

Jak chcesz mieć dobrą ochronę kompa, to kup :wink: jakiś internet security. Polecam g data is oraz kaspersky is. Z drugiej strony to co masz jest lepsze od avasta, który jest do **** .

mam AVG oraz AVg Anti-Spywer … chyba słaba ta moja ochrona ? Co radzicie z darmowych jeszcze zainstalować żeby nie obciążało procka !

Avira AntiVir 8 + zapora Comodo + Ad-Aware + myślenie/okresowe logi z HijackThis etc.

Czyli mam mieć tak

AVG

AVG Anti-Spyware

Avira AntiVir8

Zapore Comodo

Ad-Aware

Wszystko wgrane ? To nie będzie mulić kompa ?

Po co ci AVG i avira ?? Z tych dwóch bierz avire.

Po co ci AVG anti-spyware i ad aware ?? bierz avg-anti-spyware jeśli masz keya.

Jak będziesz miał avire i avg antivirus to źle, bo 2 antyvirusy się nie tolerują.