Czy moj procesor i zasilacz da rade tej karcie

Odlozylem se troche pieniazkow i mam zamiar kupic Ati Radeon HD 4870 .Moj procesor to intel Dual Core E5200 2,50 Ghz(Podkrecilem do 3,2Ghz)i zasilacz 600W LC-Power.Czy da rade tej karcie. JeszCZe dodam ze mam Plyte glowna Asus P5KPL-CM

Powinno wszystko dobrze działać. I wszystkich krzykaczy zaraz uspokoję to wcale nie jest zły zasilacz! http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=570

Możesz dla pewności sprawdzić napięcia na molexie w czasie obciążenia.

Tak wszystko da radę możesz śmiało kupować aczkolwiek ja wolę geforce’y a powiedz mi ile kasy odłożyłeś może za te pieniądze znajdziemy coś ciekawszego.

Napiecie sprawdze potem ale zastanawia mnie wlasnie jeszcze ta moja plyta glowna

Dodane 11.04.2011 (Pn) 15:08

Kasy odlozylem 290zl

Płyta główna jest ok da radę, zasilacz jeśli chodzi o moc też da rade (na temat firmy się nie wypowiadam bo nie znam) a do 290 zł zobaczę później czy jest coś ciekawszego i dam znać.

Procesor sprawdzi się ale myślę, że nie na 100%. U siebie na tym samym procku (e5200 @3,5) i ciut słabszej karcie graficznej (9800gtx+) myślałem że wyciągłem maksimum z niej. Ale przy ‘dokręceniu’ procka do 3,7 - 3,8 wyniki na karcie były jeszcze ciut wyższe. Ale to tylko moje małe spostrzeżenie.

Ok teraz mam procek podkrecony do 3,5 Ghz to temperatura w spoczynku ma 44 stopnie jak gram np w gothica 3 na full detalach to temperatura wynosi 48-52 czy taka temperatura niespali procka ?

Coś ty, jest temperatura, która nie powinna cię niepokoić. Zazwyczaj do procków intela dopuszczalna temperatura to 75 stopni więc tobie jeszcze sporo brakuje. Temperatury jak najbardziej dobre tym bardziej, że przy obciążeniu ma tylko 52 stopnie

Ok dziękuje wszystkim teraz wiem ze z pewnoscia moge kupic tego hd radeona 4870