Czy mój zasilacz wytrzyma?

(Opapopa) #1

Składam komputer: Płyta - Asus P5L-MX I945G, twardy dysk - Samsung 320 GB-16 MB NCQ SATAI SATAII, Karta graficzna - WINFAST LEADTEK GF 6600TD 256MB, pamięć 512MB DDR2 400MHz, PROCESOR - PENTIUM 4 3,06 i zasilacz 300 W.

Pytanie jak w temacie...

Z góry dzięki za odpowiedź.

(adam749) #2

Jak nie robisz OC to wytrzyma.

(Opapopa) #3

A co to jest OC ??

(adam749) #4

OverClocking.

(Goodprogram) #5

Jesli to jest no-name, to mozesz zapomnieć o komputerze.

300W wystarczy ale jak to jest coś markowego, choć wątpie żeby takie było.

(me@djohnsc) #6

Składasz nowy komputer ?? To może podasz kwotę jaką możesz wydać, to ktoś kto się zna na hardware to Ci poradzi może nawet lepszy sprzęt ??

Ps. co ma znaczyć w Twoim podpisie Pisza ,Intel Core Duo T2350 1,86GHz = 3,72GHz, przecież to że jest to procesor dwurdzeniowy, to nie znaczy że każdy rdzeń ma po 1,86GHz tylko to, że te rdzenie dzielą się odpowiednio tymi GHz'ami aby komputer działał sprawniej i szybciej.No chyba że się mylę

(Opapopa) #7

Chodzi mi głównie o to czy nic mi sie nie stanie z kompem, z podzespołami np procesorem.

Bo jak sie spali zasilacz to pół biedy.

(Goodprogram) #8

Moze pociagnac za soba grafe, ramy, proca, itd.

:? I bedziesz wymienial co 2 miechy ?

Lepiej kup np. Modecom MC 350W i będziesz miał spokój.

(lazikar) #9

To jest względna teoria niestety, czasami i te "name" potrafią gościowi powiedzieć "zapomnij o kompie".

>>>>Przenoszę hardware<<<<<

(Goodprogram) #10

Jak sie weźmie słaby 'name', a potem sie kręci proca, karte nie wiadomo jak,

to wiadomo że nie wytrzyma.

(Ciupa Michal) #11

Pisza ,

składasz nowy komputer?

jaki masz fundusz na nowego kompa?

podaj firmę i model tego zasilacza (zapewne jakiś no-name ale nigdy nie wiadomo)

(Opapopa) #12

Dzięki za pomoc:D

(Kpc21) #13

Napisz jakiej marki masz ten zasilacz, może masz dobry. Jeśli jest np. Tracer (ale może być też innej złej firmy) może spalić nawet całego kompa.