Czy moja karta sieciowa obsługuje łączność bezprzewodową?

Witam mam kartę sieciową Intel® 82566DC-2, czy muszę dokupić coś aby połączyć się bezprzewodowo z Routerem Topcom Webr@cer 8012 ?? Gdy wchodzę w Centrum udostępniania i sieci w Viście mam opcje skonfiguruj bezprzewodowy router, czy to znaczy, że moja kara obsługuje WLAN ??

Ponieważ mam zamiar wybrać ofertę Era Internet Stacjonarny.

Dziękuję i pozdrawiam.

:slight_smile: mateusz8466 , karta którą aktualnie posiadasz jest kartą Ethernet, przeznaczoną wyłącznie do połączeń kablowych (RJ-45). Opcja Centrum sieci i udostępniania widnieje zawsze, bez względu na posiadaną kartę sieciową. Aby połączyć się z routerem bezprzewodowo, musisz posiadać kartę obsługującą WiFi. Osobiście polecam np tę: http://sklep.vobis.pl/oferta/sieci/kart … 311ee.aspx.

Pozdrawiam :wink:

Hej, wielkie dzięki za odpowiedź, rozumiem, że chwalisz tę kartę bo sam ją posiadasz ??

Jak kupię tę kartę to wkładam ją do tej samej wtyczki do, której się podłącza kartę graficzną, oczywiście tylko pod nią :stuck_out_tongue:

Nie mam plomb na obudowie, ponieważ komp był składany u mojego kolegi w sklepie więc nie stracę gwarancji.

Pozdrawiam

:wink: Nie ma za co.

Pozdrawiam

mateusz8466 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif