Czy moja płyta głowna da radę?

Witam!

Planuję kupić nową kartę graficzną (Geforce gtx 460),jednak mam pewne pytanie.Czy moja płyta główna (GA-G41M-ES2L) i mój procesor (core 2 duo e7500 2.93GHZ) dadzą sobie z nią radę?,proszę o odpowiedź i z góry dziękuję…

Ja bym się raczej zastanawiał czy zasilacz da radę. Bo na pewno płyta główna i procesor będą kompatybilne. Powiedz lepiej jaki masz zasilacz. (marka, moc) Bo jak zasilacz nie uciągnie, to może sam się spalić i dodatkowo uszkodzić inne podzespoły.

mój zasilacz tymczasowy to: http://www.proline.pl/?p=ZASILACZ+ATX+2+500W ,wiem,że jest on słaby,ale zamierzam wymienić go na: http://www.proline.pl/?p=OCZ+OCZ550FTY-EU .Czytałem różne informacje na temat tej karty i podobno może ona okazać się za szeroka dla starszych płyt głównych z podstawką 775.Czy to prawda?

Jak wymienisz zasilacz to nie będzie problemu. Co do tych informacji o szerokości to niestety nie jestem pewien, jak patrzę na zdjęcie twojej płyty głównej i tej karty to wydaje mi się, że może być za szeroka w okolicy slotów na RAM . Najlepiej by było gdybyś miał możliwość przymierzenia tej karty, bo tak na odległość trudno powiedzieć coś pewnego. Możesz poszukać wśród różnych wersji karty z tym procesorem graficznym i znaleźć taką, która by się zmieściła.

Staszczyk , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978