Czy moje napięcia i temperatura jest ok?

(Kwisnia 1990) #1

Czy moje napięcia są w porządku?

3,3v 3.04

5V 3,84 :?

12 12,35

Vcore1 1,39

Vcore2 2,54V

-12 - -5,86V

-5V- -1,64

+5v- 3,41

Vbat 3,02

I temperatury:

Temp1 25*

temp2 36*

temp3 6*

hdd 40*

core 40*

Nie mówcie mi że miernikiem sie mierzy, tylko odpowiedzcie na pytanie które zadałem.

Proc to Sempron64 3000+ 754

(Rastko1) #2

No według programu to komp nie powinien Ci startować napięcia mierzy się miernikiem

Temeratury są w porządku

(Inferno Pl) #3

Niestety, podane dane są nie wystarczające więc nie możemy Ci powiedzieć czy napięcia są poprawne. Zapytaj wróżkę, dla której odczyt napięć z programu jest wystarczający.

Temp. są w porządku.

(Kwisnia 1990) #4

Napisałem czy wg programu są dobre! !!

Wiem że się miernikiem mierzy.

Więc oczekuję odpowiedzi. A nie pisanie bezsensownych postów, które nie są odpowiedzią na moje jasno postawione pytanie! Umiecie czytać ze zrozumieniem?

(Rastko1) #5

Dlatego że 5V jest mizerne

(Kwisnia 1990) #6

Są wystarczające wg programu się pytam!

Nie wierzę we wrózki ani w innego tego typu bajki.

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 15:23

Na +3 JEST 3,82- 5,05

(Michal Kolatek) #7

Czyli na siłę wierzysz że są dobre :shock:

Sam niedawno u siebie mierzyłem miernikami i odczyty się różniły, na ~4V komp by nie ruszył, elektronika dysków by świrowała, pewnie mp3/pendrive na usb by nie działały.

(Kwisnia 1990) #8

Tobi!!

Nie wierze że są dobre gdzie tak napisałem? Jak skacze! Dobra to komp kłamnie ale jak się wyświetla +5 5V to jest ok?

No to czyli temat zamknięty, dobre są. Bo komp wstaje i się nie wiesza ani wyłacza.

(Inferno Pl) #9

(Michal Kolatek) #10

Mi na Feelu też wszystko było ok, do czasu jak wywaliło kondensatory na płycie, popuchły, część wylała (popękały), według Everesta napięcia były w normie. Ale komp jeszcze jakiś czas chodził z rozwalonymi kondensatorami, nawet ponad tydzień bez wyłączania.

Gratuluje umiejętności wróżenia. Teraz mam wpięty miernik i pokazuje 5,084V na +5, Everest 4,92V.

(Gugu007) #11

Według Twojego programu 3,3V i 5V są poza tolerancją. Jeśli nie chcesz tego zweryfikować miernikiem to faktycznie zadzwoń do wróżki.

Na mój gust to u Ciebie bomba zegarowa już tyka... :mrgreen: