Czy może być przyjaźń pomiędzy samotną kobietą i samotnym mężczyzną?

Jako jedyny… przyznaję
To XOR chce mi pokazać, że to przeze mnie ten bałagan.

Dalej macie zamiar się przepychać o to kto robi większy offtop?

Uciekam z tego tematu.
Skoro go założyłem a komuś (mnie nie, ja szanuję wszystkie wypowiedzi)
przeszkadza to, że to off-topic
proponuję go skasować, Ja się nie pogniewam. :grinning:
Ale do następnego to już się nie piszę (skoro tego nikt nie doceni).

@LORDEK odpowiadając z pełnym szacunkiem na zadane przez ciebie pytanie, ja się z nikim nie przepycham. Starałem się trzymać tematu, czego on dotyczył, albo być w granicach jego treści. I jestem ugodowy. Ja nie potrzebuję żadnych przepychanek.

@Tomciu2015, ty czytałeś, co @LORDEK napisał? Jemu nie tyle chodzi o off-topic, tylko o te przepychanki, co tu się dzieją. I ja się z nim zgadzam.

Jemu nie tyle chodzi o off-topic, tylko o te przepychanki, co tu się dzieją
A off-topic był wcześniej.

A mnie o to, że ktoś do tego doprowadził, może on sam,
chyba ma takie uprawnienia do przydzielania i usuwania takich medali.
Nawet jak, nie on to napisał, to może zawsze to usunąć.

Skoro wszędzie (na luzie) są takie wypowiedzi zasługujące na off-topic,
a mnie się dekoruje takim odznaczeniem
to chyba nie ma sensu, abym się udzielał,

jeśli to tak można nazwać. :grinning:

Cóż on jest moderatorem. Tutaj szanujemy guru i ich słuchamy. I powiedziałem ci, off-topic off-topiciem i nie trzeba go usuwać, jeżeli jest kulturalny. A to oznaczenie to tylko, że temat idzie bokiem niż jako autor dałeś mu przeznaczenie. To nie powód na urazy. I nie wiem co ciebie razi w tym tagu. Inni nie mają problemów, tylko ty ich szukasz. Wyluzuj. Tutaj się szanujemy i szanujemy opinie innych.

@Tomciu2015 jeżeli dalej będziesz kontynuował ten wylew bulwersu to otrzymasz stosowny upominek. Pisałem żeby zakończyć te przepychanki w temacie “kto pierwszy i gdzie zrobił offtop”.

Ja siedzę cicho, jak trusia. Mimo to ciągle jestem atakowany przez Tomciu2015. Raz tylko wspomniałem, żeby nie zbaczać z tematu i stałem się celem ataku, wiec się broniłem.

Ostatni ma rację :grinning:

Wygląda na to, że sporo ryzykujesz, bo zdaje się, że to twoje ostatnie aktywne konto - po zablokowaniu poprzednich multikont.

I tam i na wielu innych forach nikomu Off Topic nie przeszkadza,
ciekawe nie? :grinning:

Błagam, niech ktoś mnie zabije. Piszę dłuższy czas, że off-topic jako off-topic nikomu nie przeszkadza.

Co to za satanizm?

Kolega @Tomciu2015 dostał knebel na tydzień, bo mimo upomnienia dalej brnał. Jeszcze raz apeluję o zaprzestanie nadmiernego Offtopu dla nabijania postów.

BTW. Jeżeli ktoś w ogóle chce wyjaśnię dlaczego tym innym forum tolerują OffTop to śpieszę z wyjaśnieniem, że na niektórych forach jest specjalny wątek do takiego bezmyślnego pisania o byle czym zwany Hydepark/Offtop/rozmowy o d… Maryni. Tam można pisać o czym się chce. Na naszym forum istnieje coś takiego jak Shoutbox i tam można pisać o byle czym - w ramach rozsądku oczywiście.

Odpowiadam na pytanie zadane w temacie - tak, oczywiście. Można kogoś lubić a nie czuć do niego nic seksualnego. Natomiast przyjaźń mężczyzny i kobiety gdzie oni uprawiają seks - to jest od dawna i nazywa się Friends With Benefits. Abstrahując od słuszności takich praktyk, jest to dokładnie to o co pytał autor.
Sam mam długoletnią przyjaciółkę i jakoś do tej pory z sobą nie sypialiśmy, więc jestem przykładem na to że się da :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie da :grinning:

  1. pytanie.
    Czy stan cywilny obojga jest… “wolny”?

Albo utknąłeś we friendozne…