Czy może mi ktoś pomóc?


(Grzyb1441) #1

Mam pewnien problem, raczej prośbę to tych którzy wiedzą jak zainstalować ikonki,kursory, nie wiem jak to zrobić.Może to jest śmieszne ale ja nie jestem żadnym hackerem, przyznam że nie znam się na tym i Bardzo Proszę osoby o wytłumaczenie mi tych czynności potrzebnych do uaktywnienia tych rzeczy jakie podałęm powyżej.Aha i jeszcze mam tak że ściągnąłęm kompozycje XP i rozpakowałem, ujawniła się ikonka o nazwie : “Plik styl wizualnego systemu…” Ikonka przedstawia (pędzelek i pulpit) Po otwarciu tego pliku wyświetla mi się Aplet Właściwości:Ekran - zakładka wygląd. Nie wiem jak mam to dodać, patrzyłem także w zakładce “Moje Kompozycje” i nie ma nigdzie tej kompozycji.

Jeżeli to pomoże to strona z której ściągam pliki do upiększania Win to

http://www.themexp.org/ Za pomoc będę Bardzo wdzięczny.


(Duch) #2

zainstaluj sobie:

http://www.tgtsoft.com/

może będzie łatwiej :smiley:


(Damian560) #3

jeśli chodzi o te Style to proponuje ściągnąć program Style XP znajdziesz go tutaj : http://www.komputerswiat.pl/download/do … p?sid=2791

następnie instalujesz go , uruchamiasz i klikasz na zakładke “Visual Styles” potem bierzesz “Add a New Style” i wybierasz plik który ściągnołeś następnie wybierasz go z listy i klikasz na “Apply Style to Current Theme” . I to chyba Tyle :smiley: :smiley: :smiley:

niestety ta wersja to tylko 30 dniowa wersja sharewere :frowning: :frowning: :frowning:


(lazikar) #4

MeNir proszę zmień tytuł na bardziej konkretny. :slight_smile:


(Piti Dto) #5

jeżeli chodzi o wygląd systemu to sobie zainstaluj WindowsBlinds i IconPackages. W tych dwóch programach możesz zmieniać wygląd systemu całkowicie. Ale ja sam uważam, że lepiej postawic na wydajność niż na wygląd i nie raz się o tym przekonasz :smiley: btw. żeby wiedzieć takie rzeczy nie trzeba być hakerem :lol:


(Dod) #6

pitiunited: A co jak ktoś duuuzo pracuje przy pulpicie lub z programami wykorzystującymi powłokę windowsa ? Chyba lepiej mieć ładny windows niż brzydki odrzucający… poza tym przy aktualnych prędkościach procków i ramu nie odczujesz nawet że jest np: Style XP uruchomiony :stuck_out_tongue:


(Maney691) #7

TaOs: oświeć mnie, proszę, ile ramu zżera Style XP?