Czy można dostać bardzo stary laptop

Witam. Wie ktoś czy na allegro albo w jakimś sklepie w Białymstoku można kupić jakiś stary laptop? Coś w stylu 32mb ram?

na allegro raczej bez problemu. Trzeba tylko poszukać

Taki problem wejść na allegro i poszukać? Pełno tam takich.

Czy ten: http://allegro.pl/item1057337397_zabytk … dpala.html jest wystarczająco beznadziejny?

Właśnie coś w tym stylu tylko odrobinę lepszy i sprawny.

Potrzebuję takiego min. 500hz i 32mb

To daj nura na allegro i szukaj. Nie sądzę aby komuś chciało się to robić za Ciebie… Jak znajdziesz coś ciekawego, ale będziesz miał wątpliwości, to wtedy napisz i daj linka - powiemy czy warto.

jest sklep na ul palacowej. obok liceum. dokladniej w rzemieslniku,na skrzyzowaniu warszawskiej i palacowej, na pierwszym pietrze, wchodzisz i idziesz na lewo do samego konca. nie wiem jak sie nazywa ale mozna tam dostac uzywane laptopy w rozsadnych cenach. nie wiem czy dalej on jest bo ostatnio bylem tam z rok temu.

Obok jakiego LO ? 6? Przeciez rzemieślnik jest na ul.Rocha.

obok hotelu golebiewskiego. dokladniej po przekatnej. na dole masz sanoly orange, biuro podrozy, salon playa cukiernie. obok jest III LO

aha. a nie wiesz jak się sklep nazywa?

niestety- nie wiem. wiem tylko ze jest na pierwszym pietrze- to znaczy byl. kiedys tam przez przypadek zaszedlem i widziale ze ceny sa zachecajace. taniej niz na allegro. do tego mialy gwaracje (chyba 3 miesiace)

Dzisiaj tam byłem ale nie znalazłem tego sklepu, były jakieś reklamy sklepu z laptopami ale sklep już nie istnieje. Byłem w hawku na brukowej, w phu-bajcie na wyszyńskiego i we wszystkich sklepach w koralu za Mcdonaldem i wszędzie mają tylko min za 350zł z pIII, 128mb ram. Czy gdzieś jeszcze jest sprzedaż takich starych laptopów? Znacie jeszcze jakieś sklepu w Białymstoku?

A może byś był zainteresowany starym laptopem Toschiba Satelite S1710 tylko że ja nie jestem z Białegostoku.

na alledrogo jest mnóstwo takich zabytków, ja kupiłem HP6100 (Pentium3 1,2 ghz, 512 Sdram, ATI16mb , 20mb hdd, 14,1cala) za 300 zł i śmiga elegancko.Bateria trzyma ponad godzine. Plastiki obudowy nie do zajechania. Nawet Photoshop 8 na tym daje rade. Do gier sie nie nadaje,chyba ze starsze pod Directx 8.Ale do netu,muzy,filmów i biura jak najbardziej. http://laptops.onlyforsale.com/sample-deluxe-laptop.html :slight_smile: :slight_smile: