Czy można naprawić instalacje systemu?

Witam! Mam takie pyatnie czy mozna naprawic instalacje systemu windows XP z plyty instalacyjnej??? Czy trzeba zainstalowac system od nowa??? Czekam na odpowiedz! !!

Barti015 , napisz dokładniej, masz jakieś problemy podczas instalacji systemu?

Nie system mam zainstalowany dobrze tylko zaczyna sie cos psuc! !!

Barti015 , system można naprawić, co masz na myśli pisząc

?

pojawia mi sie informacja z centrum zabezpieczen ze system moze byc zagrozony! !!

Niekiedy tak się dzieje, że komputer wysyła alert zabezpieczeń mimo, że masz wszystko po instalowane jak należy. Najlepiej to wyłącz i będziesz miał spokój.

System możesz naprawić z bootowalnej płyty instalacyjnej wchodzą w konsole odzyskiwania.

Po pierwsze nie krzycz… po drugie sprawdź czy masz załaczone automatyczne aktualizacje… jak nie, to włącz je:)

ale mi sie zdaje jak wylacze to powiadomienia antyvir nie pobiera sam aktualizacji tylko musze sobie je sam pobierac. a jesli chodzio to odzyskiwanie systemu to robie tak jak przy instalacji systemu??? tak czy nie???

Złączono Posta : 30.08.2007 (Czw) 10:41

mam wlaczone automatyczne aktualizacje! !!

Barti015 , możesz wyłączyć powiadomienia systemu, co ma system do pobierania aktualizacji przez antywirusa. Co do naprawy, podobnie do narawy wykorzystujesz wiersz poleceń.

Mozesz mi opisac krok po kroku jak sie naprawia system??? Prosze! !!

Barti015 , a możesz napisać do dokładnie się stało.

Start Kompa -> Bios często jest to klawisz [Del] potem zakładka [boot] zmieniasz 1st z Twardziela na Napęd DVD/CD następnie Pc się zresetuje, oczywiście wcześniej musisz mieć włożone CD WinXP, gdy już wejdziesz do instalatora Windows, trochę się będzie ładować potem wybierasz ENTER wybierasz partycje C:\ [lub tam gdzie jest Windows] następnie wybierasz że chcesz zainstalować go na tej partycji, wybierasz że ma nie formatować, potem instalator usunie pliki systemowe, skopiuje nowe zacznie instalować Xp-eka, i uruchomisz go naprawionego

Dzieki za informacje! !!

felekdf14 , to nie jest naprawa systemu tylko jego nadpisanie (czytaj instalacja od nowa),

no to w koncu jak sie robi ta naprawe! !!

Barti015 , napisz co dokładnie się dzieje, a system naprawia się z konsoli odzyskiwania systemu Windows.