Czy mozna odpalic Neostrade TP na Windows NT 4.0

Czy mozna odpalic Neostrade TP na Windows NT 4.0 ??

Nie odpowiem Ci na to pytanie wprost.

Chociaż na płycie instalacyjnej od TP wszystko zaczyna się od WS 98, to…

Powiem Ci tak: jeśli na windowsie 4.0 możesz bez problemu instalować sterowniki od urządzeń pracujących pod portami USB to wszystko powinno raczej działać bez problemów.

Zainstalujesz same sterowniki a potem skonfigurujesz ręcznie połączenie typu dial-up.

Posiadam sterowniki pod usb 1 i 2 a wlasciwie patcha ( program ) zrobony przez Della ktory wlacza obsluge usb2 na windows nt 4.0

a jesli chodzi o skonfigurowanie modemu to czy sterowniki od modemu beda dzialac ??

Jeśli masz patcha który pozwala odpalać urządzenia pod usb to nie widzę żadnego problemu aby odpalic neo na twym systemie.

Ale poczekaj jeszcze na odpowiedzi innych bo ja tylko wnioskuję z kompatybilności - nie jestem w 100% pewien :!: .

Zobacz sobie na: http://neostrada.info/instalacja.php?id=tango

NIe słyszałem jeszcze by ktoś odpalił NEO USB pod NT4 - nawet na tych fikuśnych sterownikach. Raczej nadają się do myszki czy pena.

A to co podano jest dla routera ethernetowego…

To da rade odpalic bo to jest mi potrzebne bo mam kafejke internetowa i mam server postawiony na linuksie ktorego za bardzo nie lubie NT-ka mam Workstationa i chcialbym na nim postawic server.

a jeszcze jedno Neo jest tylko pod USB ?? nie mozna jej dac na karte sieciowa ??

Da rady odpalić ale musisz mieć router z wyjściem na RJ 45 i kartę sieciową a nie modem na USB.

IRWIN :stuck_out_tongue:

to jak mam neostrade na USB to moge zadzwonic do nich zeby mi dali przejsciowke na RJ 45 ??

i jeszcze jedno kwestia modemu czy sa stery pod niego ??

Np. taki:

http://www.speedtouch.co.uk/510.asp

ale ja bym chcial zeby to bylo na NT-ku plus programy do zarzadzania siecia i ograniczeniami jest to mozliwe ??

Złączono Posta : 13.05.2006 (Sob) 10:22

To w Entka wsadzisz dwie karty sieciowe

ps. Jak dobry router to i tego nie trzeba, na routerze można różne takie tam ustawiać …

Na USB pod NT4 nie uruchomisz Neostrady albo zminisz system albo zakupisz router - nie ma żadnych przejsciówek na RJ45

Zaraz … co to znaczy “ale jak ja mam neostrade na switchu”???

Czy ty w ogóle wiesz co masz i co piszesz?

OK

Złączono Posta : 13.05.2006 (Sob) 17:30

dobra to jedna karta do rutera a druka do internetu tak ??

jesli masz modem pod usb, to masz problem, win nt nie ma wkompilowanej obslugi usb, musisz postarac sie o sp do nt napewno nr powyzej 4 z wbudowana obsluga usb, w przeciwnym razie pozostaje ci jedynie zakup jakiegos routerka z interfacem ethernet, a nt workstation nie nadaje sie na server, proponuje polubic linuxa :slight_smile:

Nawet jak znajdzie takowy to na pewno nie znajdzie sterowników do modemu działających pod WIN NT.

Czyżby zmienił się regulamin NEO? Z tego co wiem, to chyba kiedyś nie można było Neostrady w ten sposób wykorzystywać.

Możesz podać w którym to punkie bo przeglądam i namierzyć nie mogę?

http://www.neostrada.pl/doc/regulamin.pdf

Bez urazy - z ciekawości pytam bo naprawdę nie widzę (pewnie za duzo dzisiaj pracowałem).

o co wam teraz chodzi ?? mozna w taki sposob korzystac z neostrady :wink:

co do fiesty mam juz pelna obsluge usb2 na NT-ka dzieki tej latce co psialem wczesniej tylko jest problem bo nie ma wogole sterownika pod modem na NT 4.0