Czy można oszukać komputer?


(system) #1

Czy można oszukać komputer w taki sposób: chciałbym zainstalować grę, która ma wymagania takie: (zalecane) 1,5 GB RAMU, Procesor o zegarze 2,2 GHz, karta graficzna 256 MB i 4,7 GB wolnego miejsca na dysku lokalnym, komputer mam taki: (przykład) Procesor 1 GHz, karta graficzna 512 MB, 512 MB RAMU i 1 GB wolnego miejsca na dysku lokalnym i czy da się zrobić tak, żeby gra chodziła dobrze???

Za dobre rady

Z góry dzięki :slight_smile:


(Kubakuderski) #2

jakim cudem chcesz zainstalować grę, która wymaga 4,7gb miejsca na dysko skoro masz wolny tylko 1gb?? jak komputer masz słabszy od wymagań no to cóż...


(Nethalythic) #3

Tak, możesz poprosić grę żeby ładnie chodziła.

Masz wymagania. Czasem zdarza się, że gra chodzi dobrze na słabszym sprzęcie. mimo wysokich wymagań.

Teraz niestety w większości przypadków tak nie jest.

A co do tego, że przykładowo masz 1gb miejsca a na gre trzeba 4,5 to raczej nic nie poradzisz.


(eyeti) #4

Usuń to co śmieci Ci twardziela i zainstaluj grę.

Tak tylko oszukasz swój komputer :slight_smile:


(Blotny) #5

Podchodzisz do niego i mówisz:

Cześć komputer, ale z ciebie wydajny twardziel i akcelelator grafiki mmm, może zechciałbyś trochę bardzij popracować, co?

Mówię Ci, zadziała.


(Kpc21) #6

Ale na dysku musisz zwolnić trochę miejsca. plunio7 , w innych przypadkach twoja porada może zadziałać (zależy od uprzejmości komputera :slight_smile: a raczej od tego, jak zawyżone są wymagania podane na grze), ale nie w przypadku braku miejsca na dysku.


(SeBoLaS) #7

Rozwaliłeś mnie teraz, :x :smiley: :smiley: :smiley: Masz więcej takich pytań to dawaj nie będzie tak smutno,będzie sie z czego pośmiać :smiley: :smiley: :smiley: