Czy można podłączyć głośniki 5.1 do laptopa hp nx7400

Witam

Mam karte dzwiękową zintegrowaną SoundMax Integrated Digital HD Audio w laptopie HP nx7400

chciałbym zapytać czy możliwe będzie podłączenie głośników Creative T6100 ( 5.1 )

spokojnie powinieneś podłaczyć

ciężko jest znaleźć jakieś informacje co do tego, jeżeli już to na innych płytach głównych

mam wątpliwość czy jeżeli w laptopie mam wyjście na słuchawki ( w domyśle myśle również głośniki ) oraz mikrofon - to czy zestaw 5.1 będzie grał i moja karta to obsłuży. No i czy da sie to podłączyć …

Szcerze powiem że słabo się na tym znam

powinieneś mieś kilka wejść na słuchawki w rożnych kolorach na jednym forum było podane że obsługuje dźwięk 5.1ta karta dźwiękowa

no więc mam laptopa dokładnie takiego http://sklep.vobis.pl/foto.ashx?w=350&s=874505

z prawej mam 2 porty usb oraz na słuchawki i mikrofon, po lewej mam jakieś malutkie wejście oznaczone jakąś jakby małą gwiazdką i port usb

z tyłu jakieś inne dziwne wejście z wieloma dziurkami… to wszystko

W dniu 22.07.2008 , o godzinie 18:01 został dopisany post przez zjawek

http://www.impactns.com/images/HPnx7400max_3.jpg

dokładnie tak to wygląda

zjawek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

ok to chyba nie podłączysz tych głośników a te wejście z dziurkami to wejście VGA do podłączenia dodatkowego monitora lub projektora

czy ktoś w ogóle może wie czy te głośniki da się fizycznie podłączyć ale np sorrund nie będzie ale fizycznie wszystkie głośniki będą grać ? :frowning:

chyba raczej nie da rady bo karta dźwiekowa daje sygnała stereo czy na dwa kanała a nie na 6

aha … :frowning: :frowning: :frowning:

a z kartą Creative Sound Blaster Surround 5.1 pod USB będzie ok ?

W dniu 22.07.2008 , o godzinie 19:02 został dopisany post przez zjawek

ale moje pytanie jest nadal aktualne, czy to da się podłączyć ??

tak sobie myslalem i chyba da rady podlaczyc te glosniki do twego lapka

a wiec tak

kupujesz dwa rozgalezniki wtyku jack, jeden wtykasz do laptopa drugi do tego lapku i podlaczasz glosniki i ustawiasz aby byl dobry efekt

no ale jezeli mam wejscie tylko na słuchawki i mikrofon ?

czyli tak jak bym nie miał nic, nawet zestawu 2.1 podobno nie podłącze bo na wejściu na słuchawki mam sygnał analogowy a nie cyfrowy

sam już nie wiem :frowning: :frowning: :frowning: czy sie da czy nie :frowning:

help … ![-o<

działac zadziała tylko efektu nie będzie a co do tej karty na usb powinny twoje głośniki działać jak nalerzy

oki, ale jeżeli zestaw 5.1 jest na 3 wtyczki ? a ja mam wejście tylko na słuchawki

więc boje się iż fizycznie może się nie dać tego podłączyć do komputera, nie znam specyfikacji tego zestawu w sensie jak sie go podłącza dokładnie

efektu nie musze mieć, chodzi o to aby grało 5 głośników … a może sie poprostu fizycznie nie dać tego podłączyć :frowning:

W dniu 23.07.2008 , o godzinie 20:34 został dopisany post przez zjawek

http://www.atruereview.com/atruereview/ZMRSSC/02.jpg

a czy nada się taka karta do zestawu 5.1 ?

ta karta to ZALMAN ZM-RSSC

Jeżeli karta obsługuje 5.1 to powinieneś miec przejściówkę zestawie do lapka, e.w poszukaj na allego wiem że w noki n95 jest takta przejściówka

ale ta karta jest pod usb :slight_smile:

bardziej mi chodzi czy do tej karty podłącze creativy T6100

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 16:04 został dopisany post przez zjawek

Ewentualnie myślę o głośnikach Logitech X-230 ( system 2.1 ) takie już podłącze ? :roll: