Czy można przeprogramować Windowsa wjęzyku Włoskim na Polski

Kupiłem w Italii Laptopa z Windowsem w języku Włoskim, moje pytanie (ponieważ jestem nowicjuszem) to czy jest możliwość przeprogramowania na język Polski i w jaki sposób – serdecznie proszę o pomoc

Jest mozliwość spolszczenie WinXP - przez MUI (Multi language User Interface, czyli dostosowanie interfejsu do jakiegos języka)

… I głupoty napisał.

Bezpłatna zamiana wersji językowych oprogramowania jest możliwa tylko jeśli licencje były kupione w Otwartej Licencji Microsoft (dawniej MOLP - min. zamówienie 5 licencji). Fragment umowy licencyjnej mówiący o tym: “Zamiast kopii licencjonowanej wersji językowej, Licencjobiorca (ale nie osoba, której przekazano prawa do używania tej kopii) może używać kopii dowolnej innej wersji językowej znajdującej się na Liście Produktów, pod warunkiem, że ta wersja językowa jest dostępna w tej samej lub niższej szacunkowej cenie sprzedaży, co licencjonowana wersja językowa produktu.”

W pozostałych przypadkach (wersje OEM, paczki) nie ma możliwości bezpłatnej zamiany wersji językowej, należy zakupić oprogramowanie we właściwym języku.

http://www.microsoft.com/poland/licencj … fault.mspx