Czy można przywrócić system?

Mam pytanie: czy można przywrócić system programem Acronis True Image po formacie?

Z góry dziękuje za odpowiedź :smiley:

Systemu chyba tym programem nie przywrócisz :smiley:

Aby cokolwiek móc przywrócić , wcześniej musisz stworzyć obraz partycji systemowej :wink:

Jeżeli tego nie zrobiłeś, to zmartwię cię, niestety nic nie przywrócisz, bo niby z czego miał byś system odtworzyć.

Można ale jak miałeś nagrany ten obraz, to tak :smiley:

Obraz partycji systemowej mam nagrany, ale zastanawiam się czy po sformatowaniu dysku mogę system przywrócić tak aby wszystkie programy działały i żebym nie musiał instalować sterowników :wink:

W dniu 28.05.2008 , o godzinie 22:09 został dopisany post przez nowator

Wie ktoś coś o tym?

:?:

Jeżeli wszystkie programy Masz na partycji systemowej, to po odtworzeniu obrazu partycji, wszystko będzie chodziło. Nie musisz formatować tej partycji tylko odtworzyć obraz. Wszystko zostanie nadpisane z obrazu.

Zastanawiam się czy gdybym “złapał” wirusa na plik który powstał już po zrobieniu obrazu to przywracanie mi nic nie da, ponieważ w tym obrazie nie będzie tego pliku, a co za tym idzie nie zostanie on nadpisany. Gdyby ten wirus zniszczyłby system na tyle, że zostanie jedynie format to moje pytanie: czy bez instalowania windowsa mógłbym przywrócić system aby wszystko działało jak przed zrobieniem obrazu partycji?

Dzięki za odpowiedź :!: :!: :!: :!:

Odtwarzanie obrazu, spowoduje, że wszystko z tej partycji zostanie usunięte. Cała partycja zostanie podmieniona obrazem.

Czy bez instalowania windowsa itd? Można zawsze spróbować naprawczy tryb instalacji (podczas instalowania pierwsze Napraw pomijasz, a wybierasz jak pojawi się za drugim razem).

Jeżeli podejrzewasz, że Masz syf to podaj logi z hijakthis i combofix: viewtopic.php?f=16&t=36654

wg zasad: viewtopic.php?f=16&t=213350

A więc gdy przywrócę obraz to wszystkie pliki, które pojawiły się już po zrobieniu tego obrazu zostaną usunięte?

Dzięki za pomysły cosik_ktosik

W dniu 30.05.2008 , o godzinie 21:47 został dopisany post przez nowator

Hej, zna sie ktoś na tym? Testował ktoś ten program?

tak. przywracanie obrazu partycji spowoduje ze drzewo katalogów i plików będzie identyczne jak to w czasie tworzenia obrazu.

Dzięki dawtepl :smiley: