Czy można skonfigurować router Netii na łącze Neostrady?

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Dotychczas korzystałem z internetu w Netii na liniach TP. Z paru względów musiałem powrócić do znanej i kochanej przez wszystkich Neostrady. Jednakże router SpeedTouch pozostał… I teraz przejdę do sedna - czy jest możliwość podłączenia innych komputerów w Neostradzie z tego routera czy jest on użyteczny tylko w przypadku, gdy korzystam z linii Netii? Jeśli tak to w jaki sposób mogę go skonfigurować pod neostrade? Bo nie wiem czy opłaca mi się kupować nowy router. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź i z góry przepraszam jeśli moje pytanie wydaję się Wam głupie, ale jestem kompletnym laikiem w tej kwestii :slight_smile:

Jeżeli ten router jest na Annex A i możesz w nim zmienić nazwę użytkownika to tak.

Parametry dla Neostrady to: VPI 0 VCI 35

Connection Type: PPPoA

Modulation: G.DMT

Annex Mode: ANNEX_A

Defaul route tak

Jeśli netia na kablach TPSA to raczej oczywiste, że Annex A, więc problemu w użyciu routera nie widzę również przy neostradzie. Sam miałem na neostradzie Linksysa WAG200G i mimo przejściu do netii pozostałem przy sprawdzonym i pewnym routerze.

PS Chce ktoś kupić router bezprzewodowy Netii? Działa na Neostradzie :wink:

msjaro , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Błagam pomóżcie mi z tym, jak to zrobić, bo nie mam zielonego pojęcia a necie nic nie mogę znaleźć… I nie mam neta przez to, bardzo liczę że ktoś mi pomoże!

Jaki Annex ma w ogóle modem w tym routerze?

Pozdrawiam!