Czy mozna usunac niektore elementy z ,,mój komputer ,,?

http://img390.imageshack.us/my.php?image=pulpitmx6.png chodzi mi o , plik edycia widok ulubione itp ? można je usunąć ?

Można. Trzeba wstawić nową wartość do klucza DWORD. HKEY-CURRENT-USER\Software\Polices\Microsoft\Internet Explorer\Info Delivery\Restrictions , itutaj NoSearchBox=1.Pozdrawiam.

matixxx12 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a jak się wchodzi w te klucze ?

Z tego co widzę masz IE6 z nakładką na skina,prawdopodobnie Vista Inspirant.Ale mogę się mylić.Pasek menu jest usuwalny tylko z poziomu rejestru.Jeśli tego nie robiłeś ,może się żle skończyć. Alternatywą jest aktualizacja IE6 do IE7 z dodatkiem IE7 Pro, gdzie modernizacja taka jest możliwa.Jeśli chcesz spróbować z rejestrem to > Start >Uruchom > wpisujesz regedit ,w oknie edytora wybierasz rejestry klikając w znak + po kolei jak w moim poście wyżej. W rejestrze Restrictions wyszukaj klucz No search Box, zaznacz go ppm , wybierz modyfikuj. w oknie wartości DWORD zmień dane na 1 ,i OK.radzę również restart.Ale się rozgadałem. Pozdrawiam. [-X

wchodziłem w regedit i przechodziłem po kolei w rejestrze ale nie mam Internet Explorer przed Polices

matixxx12 , Przepraszam za podanie złej wartości DWORD. Nie chodzi ci przecież o paski wyszukiwań ani adresu, tylko menu główne IE6.Krótka refleksja. IE6 używany jest w szkołach,zakładach pracy m.innymi dlatego żeby była kontrola przeglądania (obrzydliwe).Dlatego tak trudno usunąć ten pasek.Z twoich postów wynika że jesteś w wieku szkolnym, na rejestrze się nie znasz,chodzisz po " wiadomych" stronach i nie wiesz jak to ukryć.Nie pomogę Ci w tej zabawie.Opatrzność nademną jednak czuwała że się pomyliłem.Natomiast Przepraszam za pomyłkę admina oraz odwiedzających to forum. :oops: