Czy można zamontować kartę graficzną do tego PC?

Kiedyś pisałem o komputerze mojego kolegi w który znajduje sie karta graficzna GeForce 6150LE. Jest ona niestety trochę za słaba do gier! Teraz jest taki problem ze mój kolega chce kupić nowa a nie wie jaka bo ten komputer jest wogole mały i ma tylko jedno wejście, np. kartę sieciowa nie wiem niestety jak sie nazywa!

Oto sprzęt:

HP Pavilion Slimline s7605.fr AMD ATH-64 3800+ (2GHz) Procesor: Athlon 64 X2 (W) 3800+ 2.0 GHz (35W), Płyta główna: Asus A8MN-BR Ram: 1GB HDD: 160GB SATA

stronka z tym komputerem

Więcej nie posiadam informacji o tym PC. Czy może uda sie jakoś podłączyć jakaś dobra kartę graficzna np. GeForce 8600 GT czy jakaś inna??

Z góry dziękuje za wszystko

Napewno o wiele lepszą kartą graficzną od GeForce 6150 LE będzie ATI Radeon X1650 za 300 zł. Gwarantuję duży wzrost wydajności bez zbędnego przepłacania. Jest to kartra skierowana do graczy. Gdybyś miał z 500 zł na boku, to ATI X1950 będzie jeszcze lepsze. http://www.allegro.pl/4313_karty_grafic … view=gtext W przypadku bardzo ograniczonych twoich finansów (w wyskokości 150zł) to ATI 9800 Pro, GeForce 5900 będzie lepszym rozwiązaniem niż wspomniany GeForce 6150 LE. Nowsze nie zawsze jest lepsze.

Ok! Ale tu nie chodzi o pieniądze tylko czy te karty wejdą do tej płyty głównej :slight_smile:

Wejdą. :slight_smile: Ta płyta główna ma gniazdo PCI-Express 16x więc spokojnie możesz zamontować każdą z nowych kart graficznych. Ofkors ciężko powiedzieć jakby to było z najmocniejszymi modelami, bo nie wiem jaki tam zasilacz jest zamontowany.

Ale 8600GT spokojnie. :slight_smile: Choć moja 7900GS jest od niej szybsza. :stuck_out_tongue:

Radeon 9800Pro i GeForce 5900 są na AGP a on na płycie ma PCI-Express to niestety tych kart nie zamontuje.

Od Palit GF8600GT Sonic+ ten GF7900GS jest wolniejszy :stuck_out_tongue:

KacperP ile kolega może wydać na nową kartę ?? i jaki ma zasilacz ??

Z pieniędzmi to do 300 złotych. Zasilacz pisze na nim 220v zresztą porobiłem zdjęcia:

757b5a5d3f0e46a2m.jpg

5461f6cbfa45f5d4m.jpg

ba9853f0bf9268b1m.jpg

4a3794015162344cm.jpg

Dzięki ze wogole pomagacie :smiley:

KacperP słaby z Ciebie fotograf. Zdjęcia są nieczytelne z powodu braku ostrości i przejaskrawienia czyli zbyt dużego kontrastu. Lepsze zrobiłbym analogowym aparatem. :slight_smile: Zrób fotografie z większej odległości z użyciem optycznego zoom-u a nie cyfrowego.

W sprawie kart Radeon 9800 Pro, GeForce 5900 pojawiły się w wersjach PCI-E, ale w bardzo małej ilości, praktycznie są dzisjaj nie do kupienia.

A jak niby mogę zrobić ładne zdjęcia jak zrobiłem z telefonu komórkowego siemens mc60. :stuck_out_tongue: To nic już załatwiłem karte w sklepie doradzili, zamontowali i działa! Dzięki za wszystko jeszcze raz i pozdro

Mogłeś napisać wcześniej, że zdjęcia wykonałeś telefonem Siemens MC60 z aparatem cyfrowym. Z drugiej strony lepsze zrobiłbym swoją Motorolą V547. Sprzęd to nie wszystko. Trzeba umieć go wykorzystać w dobry sposób.

Zastanawiam się dlaczego nie udałeś się zaraz do sklepu, lecz szukałeś pomocy na forum. :frowning:

Nie wiesz co piszesz :? to w końcu od czego jest forum?

Bo człowieku nie wiedziałem jaka kartę kupić a w sklepie doradzają do dupy!