Czy można

zrobić tak, że np. wezme sobie ikonkę IE na pulpit i tylko tą ikonke zabezpieczę hasłem żebym tylko ja mógł wejść na IE. Niechce aby inni ludzie na moim kompie wchodzili na internet przez ie.

Z góry dzieki

z tego co wiem to raczej sie nie da

Tak się nie da.

Przecież przeglądarka Internet Explorer - działa również jako Menedżer plików - i gdybyś założył na ną hasło to nikt nie mógłby przeglądac zasobu żadnego folderu :!:

Polecam założyć konto z hasłem, na którym będzie net.

A drugie bez hasła na którym nie będzie neta…

Jest tak. Moja siostra chce używać IE, ale jak to dziewczyna wchodzi na rożne storny, szuka w gogle i potem mam spyware i inne kupy :lol:

Ja pousuwałem wszysktie sktóry do IE a sam folder w program files ukrylem więc ona raczej jej nie znajdzie.

A może zrobie sobie na pulpicie folder, dam tam skrót do IE a sam folder wezmę na hasło jakimiś programami ?? :wink:

A po co robic takie cyrki?? [bez obrazy]

Nie lepiej (gdy już jesteś tak zdesperowany) pousuwać wszystkie ikonki tego programu?? Przecież gdy w Explorerze (na pasku adresu) wpiszesz adres jakiejś stronki to okno zmieni się na okno Internet Explorera.

Jeżeli twoja siostra tego nie wie to możesz zrobić w ten sposób.

Będzie szukać w nieskończoność…

IE a explorer to są dwie różne rzeczy :slight_smile:

nie tak całkim różne :shock:

ale chodzi ci oto, zeby w ogóle nie miała dostępu do neta czy tylko przez IE poże wytłumacz, ze lepiej wchodzićprzez inną przeglądarke :shock:

Z tego co tu widze to chodzi tylko o wchodzenie przez IE :-k

Mi przychodzi do głowy taki pomysł.

Blokujesz w firewallu dostęp do netu przez IE wtedy żadna strona się nie załaduje, kiedy sam chcesz skorzystać odchaczasz IE i śmigasz.

Trochę głupawe mi się to wydaje, ale nie wiem dokładnie o co ci chodzi.

Ja mam taką fazkę że niemgę się wylogować z tego forum (mam Firefoxa oczywiście), klikam wyloguj i nic. Kolega chcial się zarejestrować, a żeby to zrobić, musze się wylogować i kliknąc rejestracja :smiley:

Przez Firefoxa niemogę więc przez IE mogę. Niechce mi się ciągle klikać na opcje folderow, odznaczać żeby ukrywał ukryte pliki, wchodzic w C/program files/internet explorer i kliknać na ikonkę :slight_smile:


OK, zrobiłem tak. Wszedłem do C…internet explorer i skopiowalem skrót na pulpit. Zmieniłem ikonę sktóru i nazwę. Może się siora nie skapuje że to jej ulubiona przeglądarka :lol: :lol:

Pozdrawiam

Coż to za wymysły ?? :-s Jesteście w tej samej sieci ??

Polece Ci dużo prostszy sposób :smiley:

Ikonke z pulpitu usuń,a jak będziesz chciał wejść w IE to wejdź tylko w : Start>>>Uruchom>>>i tu wpisz iexplore i zatwierdź enterem :smiley:

Dzięki. Jako że wyjeżdzam temat proszę zamknąc. Adios :smiley:

Tak jest