Czy MW 2 warta uwagi?

Witam , ostatnimi czasy pogrywam dość często w COD 5 jak dla mnie rewelacja, ale jakoś dziwnie mało serwerów jest ostatnio ( być może ktoś wie dla czego mam łatki 1,2 i 1,4). Jako że nie bardzo można już pograć na 5 zastanawiam się nad zakupem MW2 ale tylko i wyłącznie chodzi mi o multiplayer. No i właśnie moje pytania kieruję do graczy MW2 czy granie w sieci daje tyle radości co w COD5 i 4 ? Zostać przy tym co mam czy inwestować bo warto? I jak ktoś wie co dzieje się z 5 proszę o podpowiedzi.

pewnie, że więcej i na dodatek dużo lepsza grafa (przynajmniej na xboxie 360 się fajniej grało przez sieć niż w 5)

A jak jest na PC? Ja tylko na tym będę grał.

Nie warto inwestować. Ta gra jest dziecinnie prosta. Headshooty lecą jak szalone, bez mierzenie nawet. Jedna runda trwa z 3minuty jak nie krócej. Jak się już rozkręcisz to akurat koniec rundy. Ja jestem ogólnie słabym graczem, a w MW2 jestem zazwyczaj w pierwszej 4 na koniec rundy.

Ogólnie totalne dno. A co do grafiki to niewiele się ona różni od 4. Nie warto kupować za żadne skarby. Już lepiej Bad Company 2. Tylko upewnij się, że komp Ci da radę: http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx (z listy wybierasz Bad Company 2 i guzik poniżej).

Ok ale żuć okiem na mój komp

Procek intel e5400 standard 2,7 ghz x 2 kręcę na 3,5

Grafika gf 9600 gt 512 mb

Ram 2x2ghz 800 mhz

Windows 7

Dodane 23.04.2010 (Pt) 11:27

A jak jest w Bad Company 2 z graniem on line też mamy do wyboru klasy itp… Można modyfikować bronie i dobierać umiejętności?

Powinno pójść na detalach medium. Owszem można modyfikować bronie i perki. Są też awanse na wyższy stopień wojskowy za zdobyte punkty. Gra jest o wiele lepsza od mw2.

PS. Jaka jest rozdzielczość twojego monitora?

2-3 min, jak ja grałem to trwała runda ok 10 min…

1440x900 :smiley:

Ale wersja na PC różni się mocno od tej na X360. Z całą pewnością najgorszą rzeczą w grze jest to, że korzysta ze Steama, a VACek najwyraźniej nieradzi sobie z cheaterami.

No to ja za namową kupiłem tak for fun :smiley: , bad company 2. Chyba źle nie zrobiłem. Z resztą gra wygląda przyzwoicie. A czai ktoś co dzieje się z COD 5 nie ma wcale serwerów, o co chodzi lubię klimat 5 :frowning:

Na tej rozdzielczości gra powinna pójść dobrze na twoim sprzęcie. Spróbuj na chwilę wyłączyć firewalla, oraz jeśli łączysz się przez router spróbuj go na chwilę “wypiąć” i podłączyć sie bezpośrednio. Czasami, jak się jest za NAT’em to takie cuda się dzieją (mnie się tak działo w rzeczonym mw2).

Po za tym tak jak ktoś wyżej napisał, ta gra jest zabezpieczona przez VAC, a to jest jedynie bariera psychologiczna, bo cheaterów nie wyłapuje prawie w ogóle. Natomiast Punkbuster to co innego. Niekiedy jak gram wieczorem to jest tylko Player xxx banned for yyy i tak z 4-5 gości na raz. Więc nawet jak ktoś włączy cheaty to mu się one zaraz skończą. Kolejną rzeczą jest to, że w przeciwieństwie do MW2 ta gra posiada serwery dedykowane, to raz, a dwa, że twórcy nie każą sobie płacić za mapy w edycji PC (na Xboxie 360 i PS3, standardowo map packi są płatne - chyba, że razem z grą kupisz tak zwany Vip key - taki numer seryjny, dodakowo płatny, który uprawnia do pobierania map packów za darmo. W edycji PC tego całego cyrku nie ma i mapy zawsze są za darmo).

Do obu gier wyszły już map packi (do MW2 i BC2), tyle, że w BC2 nawet tego nie zauważysz bo wszystko robi się automatycznie, a w MW2 musisz kupić map-pack (ponoć za całkiem sporą kasę). Aha i jeszcze jedno - ostatnio wydany patch do BC2 powoduje, że jeśli nie ustawisz cieni (shadows) na poziom low, to gra będzie się przycinać i chodzić wolniej niż by mogła. Więc jak tylko zainstalujesz grę od razu wejdź w opcję i przestaw cienie na poziom niski (low). Wszystko inne ustaw na medium, no i nie zapomnij ustawić też swojej natywnej rozdzielczości.

dzięki wielkie jak będę miał problemy będę pisał na forum albo na pw. browarek ci się należy :smiley:

Masz rację, że steam, brak dedykowanych serwerów, brak konsoli i wychylania się postaci denerwuje w MW2. Gra Multi to już nie to samo co we wspaniałym COD4, ale jednak strzela się tak samo jak po prostu w Call of Duty. BFBC2 to już nie to samo strzelanie… Podobają mi się pojazdy, śmigłowce, wysadzanie budynków ale jednak strzela się inaczej… Uważam, że to jest po prostu inna zabawa i nie ma co porównywać MW2 do BFBC2. To tak jakby CS porównywać z MoHAA.

Ja byłem zafascynowany 4 ale ostatnio bardzo spodobała mi się COD 5. Ale strasznie mało grających. I na razie o powrocie do 4 jakoś nie chce mi się myśleć. Zobaczymy jak to jest w mojej nowej grze :lol: . Na pewno wrażenia opiszę :smiley:

rojo17 , bardzo fajny avatar :smiley: :stuck_out_tongue:

joker :smiley:

hhe, a grałeś w batmana arkham asylum ??

W COD5 rozbrajają normalnie tłumiki w mp44, tomhsonie czy celowniki acog lol.

Nie nie grałem w batmana :smiley:

Dodane 30.04.2010 (Pt) 20:40

Mam pytanie a dla czego jak w bad company 2 jak dam na wyszukiwanie serwerów nic mi nie znajduje?

A da się jakoś skrócić czas oczekiwania na odrodzenie?

Dodane 04.05.2010 (Wt) 19:50

Jak ustawić Antyaliasing? Jest kilka opcji do wyboru?

Dodane 04.05.2010 (Wt) 19:57

Jeszcze jedno pytanko jak odpalam bc2 pogram trochę wszystko wyłączam i jak wyłączam kompa zawsze jakiś komunikat mam na koniec że kończenie pracy programu. Nic nie czaję zawsze tak po graniu ma ktoś tak? :?

Dodane 14.05.2010 (Pt) 20:21

Pytanko ile klatek na sekundę wyciągacie w bad company 2 na waszym sprzęcie?? :?: