Czy myślicie o tej konfiguracji?

Witam! !!

Proszę was o opinie na temat tej konfiguracji

  • Procesor Intel Core 2 Duo E7200 2,53Ghz

OK

Jeżeli nie potrzebujesz RAID - OK

Nie bierze się najzwyklejszych pamięci , kup coś z A-DATA EE / Crucial Ballistix / Transcend Axeram / Goodram Pro 900

Nie wiem jak z ceną tej karty ,bo może za taką samą możemy mieć 8800GT

Lipa , WD2500AAKS lub Samsung Spinpoint F1 320Gb

Pioneer kosztuje około 80zł , więc bierz Pioneer DVR-215dBk

Nie mam zielonego pojęcia jaki zasilacz jest tam dołączony. … pewno jakaś lipa więc trzeba kupić Corsair 450VX

destroy ,

Pamięć RAM nie wiem czemu twierdzisz, że to zwykłem pamięci, Patrioty są bardzo dobre (sam takie masz :wink: mam zamiar je podkręcić. Co do tych twoich propozycji to są one droższe od Patriotów!

Karta graficzna 9600 GT nie są w takiej cenie jak 8800GT ta karta MSI kosztuje 390 zł i jest cicha

Dysk twardy czytając opinie na ceneo i od jednego pana na tym forum to jest to dobry dysk, cichy, nie przegrzewa się i nie robi błędów w kopiowaniu! Pomyśle nad tymi twoimi wyborami!

Napęd optyczny to biorę pioneera :wink:

Obudowa i zasilacz nie wszystko co nie jest Corsair jest lipą! :wink: i ten zasilacz ma 400watt

Czyli jak ktos cos ma, to juz to jest najlepsze ? :?

Bo są lepsze.

Bierz Samsung F1 320GB, a jak potrzebne wiecej to 640GB

To se kup zasilacz razem z obudową, a za tydzien placz, ze komp ci sie resetuje :x

To są najzwyklejsze patrioty, które w oc nic nie pokażą raczej. Sam mam bo byłem nie świadomy jak kupowałem.

dlatego pytałem o cene jak za 390zł to bierz 9600GT

Przecież to musi być jakaś stara wersja Samsung’a z 8mb cache …

A mój stary Mercury miał 450W i co z tego ? :smiley:

apropo zasiłki to lepiej brać przyszłościowego corsaira 520W… przy podkręcaniu proca i ramów i upgradzie kompa nie bedziesz musiał sie martwić że mocy nie starczy

Modecom MC 400 też ma 400W a jest dużo lepszy niż ten z obudową.

Albo się zjarał :x

Co do tych ram to się zastanowię, twardy dysk… hmm… zależy mi na cenie, pojemności i ciszy niż na szybkości. Zasilacz raczej zmienię!

WD2500AAKS lub Samsung Spinpoint F1 320Gb

Te dyski są ciche, tanie i szybkie.

Chyba WD3200AAKS-00B3A0 chciałeś napisać.

bierz tego samsunga i nic nie gadaj… jeśli zależy ci na pojemności to oczywiscie wersja z 640GB… :smiley:

No to cena, cisza, pojemność,wydajność w jednym

http://www.allegro.pl/item382467703_sam … _vat_.html

Scorpio , zjarał?!? znaczy ja?!? :-o poprostu potrzebuje porady profesjonalnej i ignoruje takich osobników co… może dają dobra rade ale w nieprofesjonalny sposób

No to po ch zakładasz temat jak i tak widzę, że kupisz to co Ty znawco uważasz za najlepsze … bierz bierz potem płacz.

My naprawdę nie staramy sie źłe doradzać… piszemy o tym co sami na twoim miejscu byśmy kupili :slight_smile:

Nie ty, cały komp z winy kiepskiego zasilacza co jest wkładany do obudowy.

Dobrze napisałem, jak chce 250GB to bierze WD AAKS jak chce 320GB to bierze Samsunga F1

destroy , ja nie mówie, że źle doradzacie! Poprostu, źle przeczytałem :smiley: myślałem, że ja się zajarałem po wypowiedzi goodprogram :smiley: mój błąd sorka, wybacz destroy :wink:

No tak, bardzo się opłaca jak 2 dyszki różnicy oO

Wiem że nie opłaca się brać 250GB ale jak mu starcza 250GB to wtedy niech sobie bierze ten dysk :stuck_out_tongue:

To w takim razie jakie obudowy mi polecacie (firma, konkretny model)