Czy na Seven RC są wydawane poprawki bezpieczeństwa?


(Jacek Bydgoszcz) #1

Wszyscy (no może prawie) zachwalają nowy system, często jest to ich główny system. Tylko pytanie co z poprawkami bezpieczeństwa? Są w ogóle wydawane jakieś? Nowy buildy są wydawane, ale tylko dla wybranych, a mi chodzi o wersję RC 7100.


(Pawbrotm) #2

Parę poprawek na Windows Update już było.


(Licence) #3

Były tylko aktualizacje windows defender ze 3 do 7100 ostatnia 02.07.2009, ale czy defender to bezpieczeństwo tego bym nie powiedział :] A w przyszłości to raczej wątpię. W końcu to produkt darmowy.


(Dawiddek55) #4

jak na teraz to ja mam tylko pełno opcjonalnych poprawek z czego 1 to testowa a reszta to zagraniczne wersje jezykowe :slight_smile:


(Pawbrotm) #5

U mnie po instalacji systemu czasem pojawiało się coś takiego (w ważnych aktualizacjach) - "Test Update For Windows 7 Release Candidate"


(Dawiddek55) #6

ja mam właśnie to, ale w opcjonalnych chyba :slight_smile:


(Jacek Bydgoszcz) #7

Fakt, produkt darmowy (wiadomo nie na zawsze), tylko co mi po takim dziurawym systemie. W takim razie gratuluje odwagi tym, którzy używają go jako główny system.


(Dawiddek55) #8

bardzo serdcznie dziękujemy :slight_smile:

Ja go używam jako główny OS (RC 1 7100 PL) i jakoś wszystko jest OK, jest stabilny i z KISem 09 nie ma żadnych wirków, działa na prawdę dobrze :slight_smile:


(Jacek Bydgoszcz) #9

A proszę bardzo. :slight_smile:

Tylko szkoda, że Microsoft nie pomyślał o paru milionach ludzi, czasem mógłby wydać jakieś poprawki zwiększające bezpieczeństwo. W nieskończonym systemie na pewno ich nie brakuje.


(Binio21a) #10

Niepotrzebnie się martwisz innymi. Wątpię, aby 7 był bardziej dziurawy od visty czy XP, których zapewne używasz.


(pakeroso) #11

No wersja 7100 z pewnością ma jakieś dziury i łatki do niej nie są wydawane.

Póki mamy do czynienia z wersją beta wszystkie dziury są łatane w nowych buildach systemu.

Jak dotąd jedyne poprawki jakie wyszły to wspomniane "Test Update For Windows 7 Release Candidate", czyli niby poprawki do testowania poprawności działania nowego Windows Update.