Czy na Viscie beda dzialaly te gry

Mam pytanie czy bede mogl zagrac na Viscie z karta graficzna Intel 943Gm (Calistoga) w te gry True Crime NY City i Hitman Krwawa Forsa z góry dzieki za pomoc.

A może byś tak podał resztę specyfikacji, bo komp nie samą kartą graficzną żyje.

Intel Core Duo 1.73 1024DDR2 mb ram dysk 100gb i grafika Intel 943 Calistoga 128mb

Na Twoim miejscu na 1GB ramu Visty bym nie instalował. Grafe też masz słabą.

to ty masz laptopa?

granie na laptopie wg mnie to glupota ale te gry pójda

Pójść może i pójdą ale z jakim skutkiem. Sprzęt słaby jak na gry… Na lapach się nie gra, chyba że w Pasjansa :wink:

Gry może odpalą ale będą bardzo kiepsko chodzić.

No ja wiem ze sie nie gra laptopach ale mi chodzi tylko o te dwie Gierki kompa stacjonarnego kupie sobie dopiero jak beda wiecej niz 4rdzenie bo teraz sie nie oplaca a Windows Vista nie instalowalem bo byl juz zainstlowany jak go kupilem.

To ja polecam przesiadkę na XP jeżeli masz taką możliwość, bo z 1GB ramu to będą słabe wyniki przy grach :? Polowe ramu to pożre Ci system :stuck_out_tongue:

Ja to z Visty nie bede rezygnowal poniewarz jest lepsza od Xp najwyzej zainstaluje sobie dwa systemy.

Lepsza ? Moim zdaniem w grach narazie się nie sprawdza za dobrze, poza kilkoma wyjątkami. Do pracy owszem nadaje się, ale nie do gier. Szczególnie z Twoim sprzętem.

co wy pier… to sa ddr 2 a nie 1 nawet nie jest tak źle!!

Jak nie miałeś do czynienia z Vistą to się nie wypowiadaj ;] Bo na pierwszy rzut oka widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.

I jeżeli chodzi o ddr i ddr 2 też bym się tutaj sprzeczał czy faktycznie są aż tak wydajniejsze od ddr .

Te gierki spokojnie ci pójdą, ja gram w GTA SA i nawet spoko :slight_smile: oraz Toca race driver 3 na minimum detal :). lecz czesto sie zdarza ze gierki nie chcą odpalic dlatego ze są niekompatybilne z vistą a nie dlatego ze grafa jest słaba :roll: a sciagnij sobie sp1 do visty :slight_smile:

A skad mialbym sobie sciagnac sp1 do Visty jak tego nigdzie nie ma chyba ze z systemem Vista