Czy neostrada działa na stanie wstrzymania?

(Matost8) #1

Mam takie pytko: jak jestem podłączony do neta neostradą i włączę stan wstrzymania lub hibernację, to będę dalej podłączony czy nie? Chodzi mi o eMule, bo chcę pobierać pliki w nocy a komp stoi w pokoju moich starych i im przeszkadza :slight_smile:

(aju) #2

Nie będzie działać.

(Matost8) #3

No to trudno... A może wie ktoś jak zrobić żeby działała (pogrzebać w ustawieniach Windowsa itp.) ???

(Gutek) #4

Pomyliłeś działy

(Matost8) #5

tzn. niby do jakiego działu mam to dać?

(aju) #6

Do żadnego. Moderacja sama przeniesie. NA przyszłość po prostu staraj się umieszczać tematy w odpowiednich działach.

Co do problemu:

aby coś się ściągało coś musi działać: dysk, pamięć, procesor...

Komputer po prostu musi działać aby móc ściągać coś na dysk. I nic z tym się nie da zrobić.

Albo przenieś komputer do innego pokoju, albo pogadaj z rodzicami albo nie ściagaj.

(Dlaforum) #7

Jak miałem Neostradę i uruchomiłem komputer i zalogowałem się na konto z prawami Administratora i się przełączyłem lub wylogowałem na konto z ograniczeniami połączenie funkcjonowało dalej, ale jak odwrotnie tzn, uruchomiłem komputer i zalogowałem się na konto z ograniczeniami i wylogowałem się na konto drugie, to połączenie się zrywało.

Ale jak dałem ten z rysunku poniżej wpis do rejestru to problem znikł, ale nie próbowałem na włączeniu stanu wstrzymania, dlatego nie wiem.

Szybkie przełączanie użytkownika Dial-up 8)

(aju) #8

Szybkie przełączanie a stan wstrzymania / hibernacja to dwie różne sprawy ;]

(Dlaforum) #9

Hibernacja wypada bo komputer jest wyłączony, a stan wstrzymania "?".

Ale po wylogowaniu i powtórnym zalogowaniu połączenie funkcjonowało dalej po dodaniu wpisu, czyli coś daje ten wpis.

matost8 - jak Ci to wypali to daj znać?

(Matost8) #10

no własnie sprawdzilem i niestety nie wypalilo :wink: no trudno bede musial cos pokombinować. dzieki za pomoc

(Dlaforum) #11

A reset systemu był? zalecane.