Czy nie jest zbyt brutalna?

Witam.

Kupiłem sobie dzisaj gre stalker bo mi ją przyjaciele polecali oraz słyszałem na jej temat wiele pozytywnych opinji. Tej gry nie miałem okazji jeszcze instalować. Za 2 dni wyjeżdżam do rodziny i mam młodszego brata który ma 13 lat (w czerwcu kończy 13 lat) . I tu rodzi się pytanie czy jak mu kupię w prezęcie gre STALKER nie będzie zbyt brutalna dla niego? Jak już mowiełm jeszczde nie instalowałem tej gry. Na pudełku pisze że jest to gra od lat 16, ale 13-latkowie to praktycznie już młodzież. Z góry dziękuję za pomoc

jak pisze że od 16 to trochę mu brakuje :wink:

Hehe. A 15-latek to już prawie 18-latek :smiley: Wg mnie to ograniczenie wiekowe STALKERA nie polega w większości na jego brutalności (co nie znaczy, że brutalny nie jest), ale na tym jakie momenty oraz atmosfera są w nim umieszczone. Jak odciśnie się to na psychice gracza. Może to jest śmieszne, ale młody człowiek podświadomie zmienia swoją psychikę podczas gry. Nieco podobnie jest z FEARem. Niektórzy, nawet pełnoletni, gracze boją się w ogóle w niego grać. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Kupuj, niech sobie pogra…

Ale mi też brutalność, przecież nie wyjdzie na ulice i nie zacznie zabijać.

Było pare takich przypadków :stuck_out_tongue:

walker123 mam nadzieje że tak nie będzie :stuck_out_tongue: