Czy oferta tp jest konkurencyjna?

Oczywiście nie jest. Ale dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant w związku z kończącą się umową i zaproponował opcję 2mb/s z umową na 12 miesięcy. Ale zamiast pendriva oferuje kamerkę Flip Ultra, która w Amazonie kosztuje 400zł! Kamerka ta standardowo jest oferowana jako gratis dopiero z opcją 6mb i to na 24 miesiące. Możecie mi poradzić, co lepiej wziąć? Netię 20mb/s z routerem gratis za 69zł na 24miesiące, czy Neostradę 2mb/s z Flipem gratis za 64zł na 12 miesięcy? Pomóżcie, bo jestem naprawdę zdezorientowany :confused: Wziąłbym Netię bez zastanowiania się, gdyby zapewniała prędkość, taką jak na umowie, a z tym różnie jest… Doradcie.

To zależy w jakiej jesteś odległości od centralki telefonicznej. Jeżeli to jest więcej jak kilometr to o synchronizacji modemu czy routera na 20 mb to możesz zapomnieć.

Przede wszystkim odpowiedz se czy potrzebna ci jest ta kamerka??

Co do neti 20 mbps to najpierw zadzwoń czy masz taka możliwość techniczną !!

Od poczty dzieli mnie odległość ok 400m (tam chyba znajduje się centrala). Dzwoniłem do tp i powiedzieli, że pójdzie co najmniej 10mb, 20 natomiast to tak na styk. W Netii powiedzieli, że “możliwości techniczne są”. A co sądzicie o propozycji tp? Flip to jakby nie było b. fajny gadżet. Ja teraz płacę w tp za 2mb 80zł. Tutaj mi oferują 64zł z umową na 12msc oraz niezłą kamerkę wartą 400zł gratis. Kurcze, sam nie wiem…

Jeśli nie jestes piratem bierz oferte z tp bo po co ci 20mb jak i tak z tego nie będziesz korzystał a kamerka się przyda.