Czy office XP pójdzie pod Vistą?

Jak wyżej, wie ktoś?

zainstaluj i zobacz, jak nie pujdzie to uruchom w trybie zgodności z xp albo innym a jak to nic nie da tzn że nie działa…

Jezu, pytam czy ktoś wie, a nie jak sprawdzić, a pytam, bo Offoce jest mi szczególnie potrzebny, a mam możliwość zainstalowania Visty, lecz nie wiem, czy będzie wszystko w porządku, ZOMO, najpierw przeczytaj dokładnie, a dopiero potem odpowiadaj, bo Twoja odpowiedź nie jest odpowiedzią na moje pytanie…

Odp: Office XP funkcjonuje poprawnie m.in. na systemach Windows 98, XP i będzie także funkcjonował poprawnie pod systemem Windows Vista.

Testowałem i używałem pod w/w systemami. Jeśli chodzi o Vistę - testowałem na Windows Vista Home Premium 32BIT OEM.

Jeśli chcesz instalować Office XP pod Vistą możesz to zrobić bez obaw o kompatybilność. Zalecam ściągnięcie poprawki Office XP Service Pack 3 dostępnej w Kategori: Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń> Office XP PL Service Pack 3.

office chodzi pod vistą 8)

przynajmniej na vista ultimate

Office bez problemów instaluje się i działa w Viscie (Home Premium), mam równolegle zainstalowany Office 2007 i wszystko działa jak należy.