Czy opłaca kupować się IPod Touch 4G 8GB?

Witam :slight_smile:

Zastanawiam się nad kupnem IPod Touch 4G 8GB. Warto wydać te 700 zł? Internet chodzi w nim szybko/płynnie? Może poczekać na IPod Touch 5-tej generacji? Wiecie może kiedy on wyjdzie?

Brałbym 4G - zazwyczaj większe zmiany wprowadza co druga generacja (parzysta), a te nieparzyste to raczej poprawki, więc strzelam, że w 5 generacji nie będzie nic specjalnego oprócz lepszej kamery, zmienionego tyłu (inny dizajn po prostu tylnej klapki), może ciut więcej RAMu - no i iOS 5 :wink:

Wg. mnie warto, osobiście nie widzę konkurencji dla tego urządzenia - świetny ekran, wszystko chodzi płynnie, internet też da radę przeglądać :wink: Strzelam, że ktoś powie, żeby się zainteresować jakimś smartphone - osobiście nie jestem za takim rozwiązaniem, osobiście wolę mieć jakiś niezaawansowany telefon, który nawet jak się straci to nie ma szkoda :wink: Sam zastanawiałem się nad kupnem tego cudeńka, jednak są wpierw inne wydatki :wink:

Nie wiem tylko jak to jest, gdy wychodzi nowa generacja - logiczne dla mnie jest to, że jak wychodzi coś nowego to ceny starego spadają. Ale czy tak w przypadku iPoda tak jest nie powiem, bo nie wiem :slight_smile:

Wg. mnie warto dopłacić i wziąć wersję 32GB, bo z tego co słyszałem łatwo ósemkę zapełnić :wink: