Czy opłaca mi się taki komp do gier?

CHyba kupie se kompa za 2222zł o parametrach: P4 3Ghz,Fbs800MHz,cache L2 1 Mb ,1024 MB ramu, Dysk twardy 120 gb ,grafika Nvidia FX 5500 Nagrywarka dvd x16 dl Czy to dobry sprzęt za 2222 złote Prosszę o opinię

Nom fajne, kali się kupić, ale skąd taki sprzęt za taką kase…?

Przenosze w odpowiednie miejsce.

oczywiście sie opłaca, i nie ma sie czemu dziwić bo można natrafić na takie promocje np. w supermarketach

W Media Markt Szczecinskim WYpas kupuje ale jeszcze poczekam na opinie innych userów Po_0zdr0 4 @ll

>> Post 2 <<<<

Zobaczcie Tu tam jst napisane o tym kompie wszystko :slight_smile: i k liknijcie pierwsza strona


Używaj funkcji zmień. Lazikar

taniej wyniesie cie konsola jak komputer masz uzywać tylko do gier

No trzeba przyznać, że oferta atrakcyjna.

Myśle, że się opłaca.

Czy do gier to nie wiem, bo każdy lubi co innego.

Ja za podobną konfigurację na początku maja 2005 dałem 2600 zł brutto bez monitora.

Myślę, że to okazja i warto kupić coś takiego za tą kasę.

wedlug mnie za tak niska cene to sie oplaca kupowa taki sprzet :-o

do gier konsola to nie bardzo bo gry na ps2 to chodza ponad 200zl :x sorki ale troche duzo wiec po kilku grach bedzie ladny komp :smiley: wiec taki kompa jak najbardziej sie oplaca ale sprawdz czy to jest cena netto czy brutto bo moz oni malymi literkami cos tam napisali :roll:

Widzę że koledzy patrzą na liczby - czyli szybkość i pojemność.

Ja bym zwrócił uwagę na jakość podzespołów,parametry i producenta oraz na zasilacz.

I jak to ma być komp do gier to karta grafiki do d…

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=71

Napewno go kupie :slight_smile: fajny komp tylko grafe sprzedam i kupie lepsza GeForce 6600 256 mb ram i gitarqa bedzie :slight_smile:

I wydaje mi się, że nie pożałujesz. Dobry komp za dobrą cenę :).

Dobry to on nie musi byc moj kolega kupywal w super markecie wydawalo sie ze super komp za malom kase. A puzniej ciagle cos mu sie cos psulo musial jechac do gdanska do media marktu w ta i z powrotem i tak nic nie zalatwil. Nie kupuj Tego nie rob bledu!!

zgadzam sie z toba zgrzena moj kolega mial taki sam problem najpierw kupil drukarke “jednorazówke” po trzech dniach podła . POtem komputer cały czas tam było cos zepsute co miesiac u mechanika. jeszcze jedna rzecz jezeli juz do gier to athlon 64 lub inny

opłaca sie tylko lepiej dać lepsz grafike jak chesz być takim 100% maniakiem gier

Ciekawe…

Tylko jaka płyta główna i zasilacz?

takich zeczy to onia prawie wcale niepodaja w gazetkach…niewiem dla czego .

Ja osobiscie tez mam komputer z supermarketu i mam go juz jakies pol roku i jestem zadowolony.Ale co do media markt to nigdy sie nieprzekonalem w 100 % jakies przekrety sa w tym sklepie.

Musisz sam wiedziec czy kupic czy nie ,my ci tego niepowiem z tego wzgledu ,ze niewiem dokladnie co siedzi w srodku .

Wcale nie jest powiedziane, że jeśli z supermarketu to zaraz się popsuje. Mój znajomy również kupował dość dawno w Media Markcie komputer i nie ma narazie problemów.

Gdyby nie kiepska grafika to bym brał tego kompa :lol: