Czy opłaca mi się taki komp do gier?

(Edgarmks) #1

CHyba kupie se kompa za 2222zł o parametrach: P4 3Ghz,Fbs800MHz,cache L2 1 Mb ,1024 MB ramu, Dysk twardy 120 gb ,grafika Nvidia FX 5500 Nagrywarka dvd x16 dl Czy to dobry sprzęt za 2222 złote Prosszę o opinię

(Ford Fokus) #2

Nom fajne, kali się kupić, ale skąd taki sprzęt za taką kase...?

(lazikar) #3

Przenosze w odpowiednie miejsce.

(Kiepas) #4

oczywiście sie opłaca, i nie ma sie czemu dziwić bo można natrafić na takie promocje np. w supermarketach

(Edgarmks) #5

W Media Markt Szczecinskim WYpas kupuje ale jeszcze poczekam na opinie innych userów Po_0zdr0 4 @ll

>> Post 2 <<<<

Zobaczcie Tu tam jst napisane o tym kompie wszystko :slight_smile: i k liknijcie pierwsza strona

Używaj funkcji zmień. Lazikar

(M a x) #6

taniej wyniesie cie konsola jak komputer masz uzywać tylko do gier

(Damian) #7

No trzeba przyznać, że oferta atrakcyjna.

Myśle, że się opłaca.

(Skubisze) #8

Czy do gier to nie wiem, bo każdy lubi co innego.

Ja za podobną konfigurację na początku maja 2005 dałem 2600 zł brutto bez monitora.

Myślę, że to okazja i warto kupić coś takiego za tą kasę.

(LIQUID@TOR) #9

wedlug mnie za tak niska cene to sie oplaca kupowa taki sprzet :-o

(system) #10

do gier konsola to nie bardzo bo gry na ps2 to chodza ponad 200zl :x sorki ale troche duzo wiec po kilku grach bedzie ladny komp :smiley: wiec taki kompa jak najbardziej sie oplaca ale sprawdz czy to jest cena netto czy brutto bo moz oni malymi literkami cos tam napisali :roll:

(JNJN) #11

Widzę że koledzy patrzą na liczby - czyli szybkość i pojemność.

Ja bym zwrócił uwagę na jakość podzespołów,parametry i producenta oraz na zasilacz.

I jak to ma być komp do gier to karta grafiki do d....

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=71

(Edgarmks) #12

Napewno go kupie :slight_smile: fajny komp tylko grafe sprzedam i kupie lepsza GeForce 6600 256 mb ram i gitarqa bedzie :slight_smile:

(Mancunian) #13

I wydaje mi się, że nie pożałujesz. Dobry komp za dobrą cenę :).

(Maartin 14) #14

Dobry to on nie musi byc moj kolega kupywal w super markecie wydawalo sie ze super komp za malom kase. A puzniej ciagle cos mu sie cos psulo musial jechac do gdanska do media marktu w ta i z powrotem i tak nic nie zalatwil. Nie kupuj Tego nie rob bledu!!

(Tomson227) #15

zgadzam sie z toba zgrzena moj kolega mial taki sam problem najpierw kupil drukarke "jednorazówke" po trzech dniach podła . POtem komputer cały czas tam było cos zepsute co miesiac u mechanika. jeszcze jedna rzecz jezeli juz do gier to athlon 64 lub inny

(Siekiera666) #16

opłaca sie tylko lepiej dać lepsz grafike jak chesz być takim 100% maniakiem gier

(boczi) #17

Ciekawe...

Tylko jaka płyta główna i zasilacz?

(Koks497) #18

takich zeczy to onia prawie wcale niepodaja w gazetkach.........niewiem dla czego .

Ja osobiscie tez mam komputer z supermarketu i mam go juz jakies pol roku i jestem zadowolony.Ale co do media markt to nigdy sie nieprzekonalem w 100 % jakies przekrety sa w tym sklepie.

Musisz sam wiedziec czy kupic czy nie ,my ci tego niepowiem z tego wzgledu ,ze niewiem dokladnie co siedzi w srodku .

(Damian) #19

Wcale nie jest powiedziane, że jeśli z supermarketu to zaraz się popsuje. Mój znajomy również kupował dość dawno w Media Markcie komputer i nie ma narazie problemów.

(Canaletto) #20

Gdyby nie kiepska grafika to bym brał tego kompa :lol: