Czy opłaca mi się taki komp do gier?

A wymienic nie można ?? :slight_smile:

jak wymienisz (otworzysz komputer)niema gwarancji i wtedy lipa.

chyba że gwarancja jest tylko na podzespoły

Kompy ze sklepów mają gwarancję na całość :slight_smile:

nie zawsze! !!

Nvidia FX 5500 !!

FX5500 to nie jest karta do gier.

cała seria NV FX to jedno wielkie nieporozumienie co do gier!

powiem tak : na komp w supermarkecie dostajesz tylko 1 rok na wszystko a w normalnym sklepie dostał bys na poszczegolne elementy lepsza gwarancje . po drugie oczywiscie ze sie ni opłaca bo na twoim miejscu wolałbym kupic sobie zestaw opary na Athlonie 64 .na pewno by był bardziej wydajnieszy i znanych producentow , po drugie ten komp jest na pewno plombowany wiec jak wyciagniesz grafe to utracisz gwarancje .

poza tym za niewiele drozej mozna zrobic juz zestaw lepszy o 30- 45 % wydajnieszy

np :

563,01 PLN AMD Athlon 64 3000 Socket 939 bulk [A64/30…

405,50 PLN Gigabyte płyta gł. K8NF-9, nForce4-4X, Dua…

321,18 PLN CHIEFTEC (BG-01B-B-SL) 300W USB (grafit+fr…

307,44 PLN 1Gb MB DDRAM PC400 FSB

324,45 PLN Dysk Samsung 120 GB 7200 rpm 8mb cache S-A…

451,72 PLN PALIT XpertVision Geforce 6600 128MB DDR (…

30 PLN floppy

201,57 PLN Samsung nagrywarka dwuwarstwowa x 16

50 - 60PLN jakis radiator

ceny bez klawy,myszy i systemu

,ale masz juz wypasne komponenty i markowych firm

ino ten chif 300W moze być troche zasłaby ;]

tak ale wez jeszcze pod uwage ,ze trzeba to razem zlozyc ,niekazdy wie jak a jak niewie to musi sobie do tego doliczyc pare stowek za robocizne .

Pare stówek ?? LoL. Często w sklepach jest że przy zakupie części mogą złożyć za darmo :slight_smile: A po za tym całkowiecie się zgadzam z Yoile tylko chyba inne mobo bym brał :slight_smile:

powiem tak za złozenie w sklepie komp nie wezma nic (jesli ofkorz dobry sklep) a konfiguracja jest naprawde dobra wszystko jest markowych firm i dibrej jakosci o wydajnosci lepszej niz podana konfiguracja z marketu . podałem taka przykładowa konfiguracje z ktorej mozna jeszcze zejsc w doł wymieniajac obudowe na jakiegos modekoma a

ja bym wzioł samsunga bo comba samsung ma dobre ,troche gorzej ma z nagrywarkami DVD

Ale teraz pytanie czy to wszystko z soba bedzie ladnie wspulpracowac .

Jak wynika z moich wiadomosci to za darmo niczego niema za wszystko trzeba placi co myslisz ,ze ten czlowiek w sklepie za darmo poswieci godzine albo dwie (ile mu tam na to potrzeba) jesli tak myslisz to zyjesz w aluzji .

powiem tak kompa sie składa w w 15 -20 minut wiec ktos kto moze ten czas poswiecic:) człowieku godzinka to jest razem z postawieniem systemu win98 :slight_smile: i wgraniem sterow: )

http://chipmaster.chip.pl/2004/ zobacz w ile sie słada kompa

ja składam kompa przez 1/2 h

Yoile mobo to chodziło mi o Mainboard :slight_smile: Płyta główna :slight_smile:

aha sorry nie załem tego skrotu :slight_smile: rownie dobrze moze byc DFI lub jakis Abit ale to juz drozej

no no Yoile bardzo ładny komputerek. Tylko dlaczego nie niesłyszalny neotec którego można kupić za mniej niż 300 zł?