Czy opłaca mi się wymienić tą karte na inną?

(Jablek 88) #1

Czy opłaca mi sie wymienić mojego Geforca 4 Ti 4800 SE na jakiegoś Radka??

(Polko P L) #2

moim zdaniem nie. ja jestem za Gforcami. a o jakiego karte radka konkretnie ci chodzi ??

(boczi) #3

Mm, dlaczego?

(Jablek 88) #4

o jakiego karte radka konkretnie ci chodzi Pytajnik

np . sapphirre czy gigabyte

nara

(boczi) #5

Chodzi raczej o model karty a nie jej producenta :expressionless:

(Madafaker) #6

Oczywiście że się "opłaca"...niestety upływ czasu i postęp technologiczny spowodowały iż Twoja karta nie jest już demonem wydajności...a co do Radeonów no to weźmy dla "porównania" pierwszy lepszy model np.Radeon 9600Pro:

http://www.benchmark.pl/artykuly/przegl ... 00pro.html

(Heniu4) #7

radki sa cool! :o

(Czr R1) #8

Jak masz takiego geforce'a to ja bym na twoim miejscu w życiu go nie wymieniał spokojnie jeszcze pograsz sobie w najnowsze gry. Wymienisz sobie za jakiś rok jeszcze na nim spokojnie pociągniesz nie wymieniaj.

(Lewy) #9

Jestem tego samego zdania, po co wymieniac teraz, skoro możesz wymienić za rok, dwa? Do tego czasu ceny spadną o kilkadziesiąt/kilkaset zł!

(:: MARIO ::) #10

a gry beda mialy takie wymagania, ze ino detale na low :twisted:

(Czr R1) #11

Mario tym się nie przejmuj narazie sobie na geforce pogra to jest ti 4800 !!

(Lewy) #12

chyba że masz kasę od mafii i chcesz się jej pozbyć :smiley:

(Jablek 88) #13

chyba że masz kasę od mafii i chcesz się jej pozbyć Very Happy

skąd wiesz??nie gadaj publicznie ......... :slight_smile:

(:: MARIO ::) #14

poprostu ma jezyk zadlugi :slight_smile: i wszyscy wiedza ze masz kaske odemnie :x

(Lewy) #15

Na żartach się nie znasz?? :lol:

(Bednarz17 87) #16

Wg mnie trzeba wymienic :smiley: , ale na co ? hmmm... to zależy ile możesz przeznaczyć kasy :smiley: ; jesli kasa to nie jest problem to zamiast GeForce 4 Titanium 4800 SE proponuje ATI Radeon 9800 Pro

(Czr R1) #17

Ja bym jeszcze takiej narazie przesiadki nie polecał. Narazie ten geForce to jeszcze bardzo ładnie chodzi a potem te radki to wszystko za rok czy tam za dwa to stanieje jak barszcz

(system) #18

tak jak ci radzą koledzy jak masz na to hajs to zawsze sie opłaca zmienić na coś lepszego a jeśli to nie jest takie pilne to po co tracić kase :slight_smile: