Czy opłaca mi się wymienić tą karte na inną?

Czy opłaca mi sie wymienić mojego Geforca 4 Ti 4800 SE na jakiegoś Radka??

moim zdaniem nie. ja jestem za Gforcami. a o jakiego karte radka konkretnie ci chodzi ??

Mm, dlaczego?

o jakiego karte radka konkretnie ci chodzi Pytajnik

np . sapphirre czy gigabyte

nara

Chodzi raczej o model karty a nie jej producenta :expressionless:

Oczywiście że się “opłaca”…niestety upływ czasu i postęp technologiczny spowodowały iż Twoja karta nie jest już demonem wydajności…a co do Radeonów no to weźmy dla “porównania” pierwszy lepszy model np.Radeon 9600Pro:

http://www.benchmark.pl/artykuly/przegl … 00pro.html

radki sa cool! :o

Jak masz takiego geforce’a to ja bym na twoim miejscu w życiu go nie wymieniał spokojnie jeszcze pograsz sobie w najnowsze gry. Wymienisz sobie za jakiś rok jeszcze na nim spokojnie pociągniesz nie wymieniaj.

Jestem tego samego zdania, po co wymieniac teraz, skoro możesz wymienić za rok, dwa? Do tego czasu ceny spadną o kilkadziesiąt/kilkaset zł!

a gry beda mialy takie wymagania, ze ino detale na low :twisted:

Mario tym się nie przejmuj narazie sobie na geforce pogra to jest ti 4800 !!

chyba że masz kasę od mafii i chcesz się jej pozbyć :smiley:

chyba że masz kasę od mafii i chcesz się jej pozbyć Very Happy

skąd wiesz??nie gadaj publicznie … :slight_smile:

poprostu ma jezyk zadlugi :slight_smile: i wszyscy wiedza ze masz kaske odemnie :x

Na żartach się nie znasz?? :lol:

Wg mnie trzeba wymienic :smiley: , ale na co ? hmmm… to zależy ile możesz przeznaczyć kasy :smiley: ; jesli kasa to nie jest problem to zamiast GeForce 4 Titanium 4800 SE proponuje ATI Radeon 9800 Pro

Ja bym jeszcze takiej narazie przesiadki nie polecał. Narazie ten geForce to jeszcze bardzo ładnie chodzi a potem te radki to wszystko za rok czy tam za dwa to stanieje jak barszcz

tak jak ci radzą koledzy jak masz na to hajs to zawsze sie opłaca zmienić na coś lepszego a jeśli to nie jest takie pilne to po co tracić kase :slight_smile: