Czy opłaca się instalować viste na moim kompie?

Witam czy opłaca się instalować viste na moim kompie :?: to znaczy chce mieć dwa systemy xp i viste na osobnej partycji instalować co :?: mój komp to: 2gb ram-u 4x512 karta: 7900gs i procek: athlon 64 3800

+_

Ja bym nie radził instalowac Visty bo jest niepotrzebna jak narazie. I tak większość nie chodzi pod Vistą :confused: Tylko sobie HDD zaśmiecisz :stuck_out_tongue:

Ale jak chcesz to Twój komp udźwignie ten ciężar :slight_smile:

tak - oplaca sie!

nie rozumiem jak tak duzo ludzi nie potrafi racjonalnie ocenic swojego sprzetu pod wzgledem wydajnosci. Jak Wam to sprawia problem to sciagnijcie sobie program do oceny z MS

czekam na pytanie czy oplacaz sie przejsc na wiste jak sie ma core 2 duo extreme 8 giga ramu i GF 8800… i znowu wywod na 10 stron

Program to tylko program i ludzie wybierają to forum aby dowiedzieć się jak działa system na komputerach “prawdziwych” uzytkowników.

obecnie vistę opłaca się instalować wtedy gdy się kupuje nowy komputer i zachodzi potrzeba wybrania systemu. jeśli kiedyś tam zakupiłeś XP, to po co wydawać znowu pieniądze. W tej chili Vista nie jest niezbędna aby korzystać z większości programów, więc po co płacić jeszcze raz.

hmm… każdy mówi co inne nie wiem co robić :confused: poza tym jak gry chodzą na viście :?:

wolniej niz na xp

ale skoro chcesz miec jeszcze oprocz visty xp to przeznacz go na gry

Tak o to mi chodzi bo chce mieć dwa ale nie wiem czy opłaci się instalować :confused:

Poczekaj na polską wersję TRIAL /powinna byc dostępna już w marcu/ i przetestuj

w kwietniu :wink:

Co :?: przecież vista jest już w sklepach pełna i polska :roll:

Microsoft udostępni ileś dniową wersję ewaluacyjną abyś mógł przetestować system przed jego kupnem w sklepie

to pójdziesz kupić, nie sprawdzając czy ci odpowiada, w ciemno?

Matko, były już o tym 2 tematy, tak trudno tam zajżeć?!

No pewnie że przy takim komputerze warto przejść na Vistę. Masz mocny sprzęt, wszystko będzie pięknie działać.

Ja mam vist.ę na 512 ram-u i karcie geforce 5200 aero chdozi super ale gry torche sie tna … i tak gram na xp lub na 2000 . viste mam do codzienności a jak chce w cos grac przełączam się na xp-ka albo na 2000

wiec rodzi sie pytanie:po co ci w ogóle VISTA? :smiley:

po to ze jest bezpieczniejsza w pracy codziennej - a jezeli gry chodza wolniej to czemu nie miec XP pod nie… sam tak mam - pod gry i pod maszyny wirtualne korzystam z XP

Mnie też to trochę wnerwia…jak użytkownik ze sprzętem 2 GIGA RAMU 7950 GS pyta czy zainstalować…jeżeli chce to może jeżli nie chce to nie musi…sprzęt napewno udźwignie.