Czy opłaca się instalowanie dema antivirenkit 2004 z KŚ?

(system) #1

Witam

pytanko jak w temacie,czy sie opłaca z KŚ?

(fiesta) #2

Nie bardzo rozumiem pytania. :?

Chcesz go przetestować :arrow: opłaca się

Nie chcesz :arrow: nie opłaca się.

To jedyna nasuwająca sie logiczna odpowiedź.

8)

(system) #3

a przez ile miesięcy tak moge kożystac z programiku aby jednak komp był chcroniony dość dobrze?bo nie ma uaktualnien dopuki sie nie zakupi pełnej wersji?czyli bez aktualizacji ile czasu tak moge bezpiecznie testowac?

(fiesta) #4

Cykl wydawniczy pisma około jednego miesiąca, przypuszczalnie (zakładając że pismo jest z marca) bazy wirusów są z lutego. Dziennie powstaje kilka do kilkunatu nowych wirusów. Niektóre antywirusy aktualizują swą bazę nawet kilka razy dziennie (nod32). Biorąc na zdrowy rozum instalowanie tego dema w tym momencie nie jest już zbyt bezpieczne (chyba że zdasz sie na heurystykę) nie mówiąc co będzie po okresie miesiąca jego testów.

(system) #5

dobra dzieki za ostrzezenie,zainstaluje na pare dni i zobacze.

(system) #6

Testowanie testowaniem, ale ja bym Ci proponował zainstalowanie jakiegoś darmowego antywirusa.

Natomiast w Antyvirenkit wyłącz ochronę w czasie rzeczywistym.

Również Kaspersky uaktualnia się co kilka godzin.

(Lackymen5) #7

przecież jak wyłączy ochrone w czasie rzeczywistym to jak oceni skuteczność antywirusa a w szczególnosci monitora antywirenkit ?. Jesli ma testować to niech nie wyłącza monitora , bez rezydentnej ochrony podatny będzie na infekcje zupełnie tak , jakby serfował po stronach www. bez antywirusa.

A ''Komu się znudził aktualny antyvir w komputerze może za 17.90 mieć pełną wersję Kasperskyiego Anty-virusa Personal 5.0 z licencja na 12-cy .Szczegóły w Enterze 04/2005'' . Oferta godna rozważenia :wink:

(Proph3t) #8

Człowieku tu nie chodzi o to czy się znudziło czy nie tylko o skuteczność ale faktycznie kaspersky za 17.90 dobra propozycja....chyba nawet skorzystam

(system) #9

Dlatego też napisałem:

(Duch) #10

dopiero przrabiany był identyczny (niemal) temat :?

po co komu antywiru nie pobierający aktualizacji :!: :!:

to będzie zabezpieczenie w stylu "ser szwajcarski" :smiley:

(Lackymen5) #11

Bo też ja cytowałem tylko czyjąś wypowiedz , a wniosek końcowy jak najbardziej trafny :slight_smile:

(Asterisk) #12

Jedynym plusem jest tylko poznanie programu jako tekiego.

Ponieważ jednak już momencie publikacji tegp dema

jego baza wirusów była przestarzała - sytuacja jest

chyba jasna.

Nie widzę sensu w dalszej dyskusji