Czy opłaca się instalowanie dema antivirenkit 2004 z KŚ?

Witam

pytanko jak w temacie,czy sie opłaca z KŚ?

Nie bardzo rozumiem pytania. :?

Chcesz go przetestować :arrow: opłaca się

Nie chcesz :arrow: nie opłaca się.

To jedyna nasuwająca sie logiczna odpowiedź.

a przez ile miesięcy tak moge kożystac z programiku aby jednak komp był chcroniony dość dobrze?bo nie ma uaktualnien dopuki sie nie zakupi pełnej wersji?czyli bez aktualizacji ile czasu tak moge bezpiecznie testowac?

Cykl wydawniczy pisma około jednego miesiąca, przypuszczalnie (zakładając że pismo jest z marca) bazy wirusów są z lutego. Dziennie powstaje kilka do kilkunatu nowych wirusów. Niektóre antywirusy aktualizują swą bazę nawet kilka razy dziennie (nod32). Biorąc na zdrowy rozum instalowanie tego dema w tym momencie nie jest już zbyt bezpieczne (chyba że zdasz sie na heurystykę) nie mówiąc co będzie po okresie miesiąca jego testów.

dobra dzieki za ostrzezenie,zainstaluje na pare dni i zobacze.

Testowanie testowaniem, ale ja bym Ci proponował zainstalowanie jakiegoś darmowego antywirusa.

Natomiast w Antyvirenkit wyłącz ochronę w czasie rzeczywistym.

Również Kaspersky uaktualnia się co kilka godzin.

przecież jak wyłączy ochrone w czasie rzeczywistym to jak oceni skuteczność antywirusa a w szczególnosci monitora antywirenkit ?. Jesli ma testować to niech nie wyłącza monitora , bez rezydentnej ochrony podatny będzie na infekcje zupełnie tak , jakby serfował po stronach www. bez antywirusa.

A ‘‘Komu się znudził aktualny antyvir w komputerze może za 17.90 mieć pełną wersję Kasperskyiego Anty-virusa Personal 5.0 z licencja na 12-cy .Szczegóły w Enterze 04/2005’’ . Oferta godna rozważenia :wink:

Człowieku tu nie chodzi o to czy się znudziło czy nie tylko o skuteczność ale faktycznie kaspersky za 17.90 dobra propozycja…chyba nawet skorzystam

Dlatego też napisałem:

dopiero przrabiany był identyczny (niemal) temat :?

po co komu antywiru nie pobierający aktualizacji :!: :!:

to będzie zabezpieczenie w stylu “ser szwajcarski” :smiley:

Bo też ja cytowałem tylko czyjąś wypowiedz , a wniosek końcowy jak najbardziej trafny :slight_smile:

Jedynym plusem jest tylko poznanie programu jako tekiego.

Ponieważ jednak już momencie publikacji tegp dema

jego baza wirusów była przestarzała - sytuacja jest

chyba jasna.

Nie widzę sensu w dalszej dyskusji