Czy opłaca się kupić 9600 GT za taką cene?

Witam chcę kupić GeForce 9600 GT EVGA 512MB HDTV & DVI (PCI-E) KO od ludzi gdzie zawsze składałem swój komputer :smiley: za 570zł ustaliłem, że dorzucę swojego 7600GT i dam jeszcze 500zł to dobra cena ?? oczywiście jest to sklep i cenu są troche wyższe od tych z allegro :smiley:

taka sobie cena. Za 500zł możesz mieć 9600 http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/312693 bez dorzucania swojego 7600GT.

76 natomiast możesz sprzedać na allegro i wyjdzie Cię to taniej niż 500zł.

Absolutnie nie…bo za 6 batów masz Galaxy 8800GT 512MB DDR3 CoolerMaster HeatPipe.

ale czy opłaca Ci się teraz zmieniać 7600gt? przecież to dobra karta. lepiej poczekać miesiąc do premiery nowych radeonów

Mati_90 ma rację. Posiadasz dobrą kartę. Poczekaj trochę aż wejdą nowe modele kart i wtedy wymień swoją. EVGA to bardzo bardzo dobra, jeśli nie najlepsza firma produkująca karty graficzne, ale polecałbym Ci poczekać na nowe modele lub kupić kartę polecaną przez maniekz

…lub analogicznie Gigabyte’a z Zalmanem, moim zdaniem lepszy wybór, rok gwarancji więcej i równie dobre chłodzenie przy mniejszej cenie.