Czy opłaca się kupić kartę Galaxy 8800 gt?

witam,

za niedługo mam zamiar kupić kartę graficzną coś z 8800 gt tylko która? nie mam za dużo kasy i zastanawiam się nad Galaxy 512 mb i tutaj moje pytanie dlaczego ona jest taka tania co w niej jest nie tak że kosztuje około 650zł dla porównania XFX(512mb) kosztuje 800zł lub z innej firmy są o 200zł droższe , czy ona będzie tak dobra jak np. XFX 8800 gt 512mb ?

zależy gdzie kupisz, jaka marża, jakie chłodzenie itp. np w znak.pl kosztuje ponad 800zł :P.

dokładnie chodzi mi o tą

ATI MSI HD3870 850zł - polecam

lub tą, która ma lepsze chłodzenie?

coś mi sie wydaje że 8800 gt ma lepszą wydajność głównie chodzi mi tu o call of duty 4 w innych grach nie zależy mi aż tak na fps

pozatym nie mam tyle kasy chce kupić kartę do 700zł

wiesz moim zdaniem są takie same (w papierach ATI jest lepsza), rzeczywistość Ati=nVidia

http://www.allegro.pl/item305076501_gal … msung.html

ta jest dość przyzwoita.

Galaxy jest tania (tak jak i Palit), gdyż sprzedaje karty po kosztach i mają one gorszą jakość niż np. EVGA…

evgi są podkręcane fabrycznie … niewiem czy gt ale gts tak =]

raczej to wynika z zamontowania słabszego chłodzenia i braku dodatków jak np gra, wyższa cena może jeszcze wynikać z podniesionych domyślnych taktowań.

no właśnie się nad tą zastanawiam a napisz mi które chłodzenie będzie lepsze TE czy TE

I czy do podkręcania będzie lepszy palit czy galaxy?

I jeszcze jedno czy procek athlon 3000+ będzie bardzo ograniczał kartę? (za niedługo zmienię na E2160)

już napisałem

obie na pewno podkręcisz.

jeśli to 1 rdzeń to tak (słaby procek) podkręć go.

na tej aukcji ktoś napisał że 8800 gt(galaxy 512mb) ma 11500 pkt w 3dmark06 później znalazłem w googlach że 8800 gtx ma o trochę gorszy wynik czy to prawda ?

tak jeden rdzeń

to jest sens w ogóle zmieniać tą kartę z 7900gs na 8800 gt przy tym procu będzie co więcej fps?

Może i nie warto,ale to wtedy lepiej nie kupuj nic, tylko zbieraj sobie na proca,płytę i ram :stuck_out_tongue:

jasne, że tak, proca z płytą i ramami można zmienić później.

bo mogę sobie kupić E2180 foxcon p35a 2x1gb ddr2

gdzie będzie więcej fps w : E2180 foxcon p35a 2x1gb ddr2 7900gs czy athlon 3000+ , 1gb ddr gigabyte jakiś :mrgreen: 8800gt

zadajesz dziwne pytania…wydaje się jednak że na 8800gt będzie więcej FPS :P.