Czy oplaca sie kupic system windows 7 na moj komputer?

(bartekking) #1

Panowie zamierzam kupić system windows 7 tylko nie wiem czy na moim komputerze ten system będzie działał szybko i sprawnie oraz czy gry nie będą chodzić gorzej proszę o odp.Mój komputer:

Intel pentium dual core 2.0

Ram 2gb

Karta-geforce 9600gt

bartekking , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

(DiamondBack) #3

Co to dokładnie za procek?

(Cyba91) #4

Jeśli do gier to 1GB pamięci RAM przydałoby się dołożyć. Będzie działał szybko, na pewno stabilniej od XP i Visty. Nie pamiętam kiedy miałem zwieche albo bluescreena na siódemce, co na XP mnie dołowało.

(stanek.94) #5

Ja miałem nie raz. Co do konfiguracji sprzętu którą kolega podał wyżej to mam podobny komp tyle że z gf8400, win7 ultimate chodzi normalnie w gry da się grać ale strasznie długo się włącza. Ale lepsze to niż vista albo xp

(dudpis) #6

W życiu na xp nie miałem bluescreena. Nie wiem co wy z kompami macie...

(Chojinka) #7

raczej jakie piraty sobie instalujecie... hehehehe

(dudpis) #8

A przepraszam wyskakiwał mi jak mi popuchły kondensatory na płycie głównej.

A tak to nigdy.

(Xparanienormalnyx) #9

Jasne, że się opłaca, będzie chodził bardzo stabilnie, a trzeba pamiętać, że za kilka lat już sterowników do nowego sprzętu na XPka nie będzie, więc musiałbyś w końcu kupić 7kę lub kolejnego windowsa, ale zdaje się, że 7ka tak jak XP będzie na świeczniku dobre 10 lat. Poza tym, w Polsce nie ma edycji XP 64bit, a już coraz więcej gier potrzebuje więcej niż 4GB RAMu, więc już teraz warto zainwestować w tą architekturę.

Jak masz grafikę do pracy biurowej to się nie dziw, że gry słabo chodzą...