Czy oplaca sie kupic system windows 7 na moj komputer?

Panowie zamierzam kupić system windows 7 tylko nie wiem czy na moim komputerze ten system będzie działał szybko i sprawnie oraz czy gry nie będą chodzić gorzej proszę o odp.Mój komputer:

Intel pentium dual core 2.0

Ram 2gb

Karta-geforce 9600gt

bartekking , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Co to dokładnie za procek?

Jeśli do gier to 1GB pamięci RAM przydałoby się dołożyć. Będzie działał szybko, na pewno stabilniej od XP i Visty. Nie pamiętam kiedy miałem zwieche albo bluescreena na siódemce, co na XP mnie dołowało.

Ja miałem nie raz. Co do konfiguracji sprzętu którą kolega podał wyżej to mam podobny komp tyle że z gf8400, win7 ultimate chodzi normalnie w gry da się grać ale strasznie długo się włącza. Ale lepsze to niż vista albo xp

W życiu na xp nie miałem bluescreena. Nie wiem co wy z kompami macie…

raczej jakie piraty sobie instalujecie… hehehehe

A przepraszam wyskakiwał mi jak mi popuchły kondensatory na płycie głównej.

A tak to nigdy.

Jasne, że się opłaca, będzie chodził bardzo stabilnie, a trzeba pamiętać, że za kilka lat już sterowników do nowego sprzętu na XPka nie będzie, więc musiałbyś w końcu kupić 7kę lub kolejnego windowsa, ale zdaje się, że 7ka tak jak XP będzie na świeczniku dobre 10 lat. Poza tym, w Polsce nie ma edycji XP 64bit, a już coraz więcej gier potrzebuje więcej niż 4GB RAMu, więc już teraz warto zainwestować w tą architekturę.

Jak masz grafikę do pracy biurowej to się nie dziw, że gry słabo chodzą…