Czy opłaca się kupić tą kartę graficzną?

Mam zamiar zmodernizować komputer. W zasadzie ze skompletowaniem reszty sprzętu nie mam większych problemów. Przejdźmy do rzeczy: Czy opłaca się zainwestować w tą kartę?http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79246536? (GEFORCE 6600 256 BIT AGP 256 MB 128 BIT DVI HDTV) Czy w tej cenie znajdę coś lepszego?

Dobra karta ale nie rozumie pierw pisze 256bit a potem 128 i za bardzo przesadza koleś z reklamą tej karty ale ogólnie bym brał.

nono taka karta za takie pięniądze :stuck_out_tongue:

Zwracam honor ale jakaś tanie nie sądzisz?

Widziałem taniej, ale mają gwarancje… dobra karta jak masz kase to bierz

Czy ja wiempatrz

niewiele droższa, a pewnie można ją taniej kupić

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/11003

hmm a ta firma Dayton,czy jakoś tak to nie przekonująca jest :?

Cześć, moim skromnym zdaniem, a miałem “palita”, to karta jest OK tylko producent nie tz. karty innych producentów przy tych samych parametrach technicznych mają większą wydajność. Pozdrawiam

Dużo osób zachwala Radeony - którego możecie polecić w tej cenie i czy jest on lepszy od GeForce’a?

Hmmm Radeon 9800Pro wydaje mi się że byłby lepszy ale GF6600 ponoć się lepiej kręci.

A który producent GeForce’ów jest najlepszy? Mojego GeForce’a 2 Titanium mam z Prolinka i nie narzekam, jak jest z innymi producentami?

Sądzę, że 6600 brać najlepiej od Gigabyte.

Czyli podsumowując karta GEFORCE 6600 256 BIT AGP 256 MB 128 BIT DVI HDTV DAYTONA jest najlepsza w przedziale cenowym +/- 460 zł. Czy jednak znajdę coś lepszego np. jak napisał pawik:

Ale narazie na rynku nie ma ŻADNEGO radeona z Pixel Shader 3.0 więc w tym przedziale cenowym bierz GF6600 mimo iz troche słabsza to lepiej sie kręci i ma najnowsze technologie :slight_smile:

PS.Sory pomyłka te najnowsze z serii 1xxx posiadają najnowsze technologie :slight_smile:

Ja juz bym wolal na Twoim miejscu dolozyc 90 zł i kupic GeForce 6600GT Leadtek 128MB A6600GT-TD128 na AGP rzecz jasna. Ze sklepu internetowego, ja obecnie sobie takiego zamowilem dzis, jak chcesz rozwazyc ta opcje to looknij tu :

http://www.apollo.pl/?menu=store&name=Leadtek&grp=0

Znajdziesz tam wyzej wymieniona w tym poscie przeze mnie karte za cene 548 zł. A wydajnosc bedziesz mial znacznie wieksza niz ten GF, ktorego proponujesz z allegro. No chyba, ze nie masz kasy, to rozumiem, w takim przypadku bierz z allegro. Chociaz ja bym tam nie kupowal. Po 1 allegro, po 2 Dayton, nawet nie wiem co to jest i nigdzie poza allegro o czyms takim nie slyszalem :smiley:

Takie jest moje zdanie

ZA TAKA CENĘ TO TAK KARTA TO CUDEŃKO, ZOBACZCIE JAK JEST GRAFA Z GIER, JAK BYM MIAŁ KASE TO BYM SOBIE SAM TAKĄ KUPIŁ

Producent chipsetu nVIDIA

Model chipsetu 6600 (8 potoków) 256 bit

Wielkość pamięci 256 MB DDR

Typ pamięci 128 bit

Taktowanie rdzenia 300 Mhz (O/C 400-500 Mhz!)

Taktowanie pamięci 500 Mhz (O/C 530-550 Mhz!)

RAMDAC 400 MHz (podwójny)

Typ złącza AGP (x8, x4)

Wyjscia/wyjścia CRT, DVI, HDTV

Chłodzenie mostowy radiator oraz cooler

Wersja produktu box

Obsługiwane standardy DirectX 9 (Pixel Shaders 3.0)

OpenGL 1.5

Technologie UltraShadow II

silnik CineFX 3.0

Pixel Shader 3.0+

nView Multi-display Technology

High-Precision Dynamic-Range

Intellisample 3.0

128-bit High-Precision Graphics

DVC (Digital Vibrance Control)

Vertex Shader 3.0

Zapewniam Cie, ze takie obrazki sa dolaczane nawet do R9550, one sa po prostu dla poczatkujacego usera nie znajacego sie na kompie, zeby przyciagnac jego uwage i dokonac zakupu. Nie bez przyczyny podane jest to, ze karta posiada 256 MB. Jak taki nowicjusz komputerowy widzi cos takiego, poparte screenami najwyzszej jakosci to od razu “lyka” to …

Nie znam się na kartach, ale może mi ktoś powiedzieć czemu 128 Mb ma mieć więszą wydajność nić 256 Mb?

Złączono Posta : 29.12.2005 (Czw) 19:56

Już sam nie wiem czym tu się sugerować

Ja Ci objaśnie.256 mb w tanich kartach to chwytka :slight_smile: Są znacznie gorszej jakości niż te w 128 dlatego mają gorszą wydajnośc :slight_smile: Pozdro

Złączono Posta : 29.12.2005 (Czw) 20:00

I dlatego równiez jeśli widzisz karte do 500-550zł o pojemności 256Mb to jej nie polecam kupywac poniewaz są to słabej jakości pamięci i jakby to powiedziec dłuzej wczytują obraz i jest on gorszy i taka pamiec niskiej jakosci ma problemy z wczytaniem go tak na chłopski rozum :mrgreen:

Dzięki, rozjaśniłeś mi trochę tą kwestie. Wobec tego jaki model z kart 128 MB Ty mógłbyś polecić? (maksymalna cena 480 zł, może być Allegro)

http://sklep.benchmark.pl/pelny_17339.html to powinno byc gitara nie mam teraz czasu na allegro szukac ale te 530zł to nie duża różnica ale szukaj na allegro to pewno coś znajdziesz taniej :slight_smile: